خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

لغو انتخابات ریاست هیئت فوتبال گیلان


تاریخ انتخابات ریاست هیئت فوتبال گیلان بعد از ۳ بار تغییر سرانجام لغو شد و برای چهارمین بار به تاریخی دیگر موکول شد.


رای چهارمین بار ظرف مدت 3 روز گذشته تاریخ انتخابات ریاست هیئت فوتبال استان گیلان تغییر کرد و این بار به فاصله زمانی طولانی‌‌‌تری در تاریخ 30 آبان ماه برگزار خواهد شد.

انتخابات ریاست هیئت فوتبال گیلان در ابتدا قرار بود امروز (یکشنبه) برگزار شود و در ادامه به روز سه شنبه ساعت 10 و سپس به همان روز ساعت 12:30 دقیقه تغییر کرده بود برای چهارمین مرتبه به روز 30 آبان ماه تغییر داده شد.

هیئت فوتبال در اطلاعیه‌‌ای کوتاه بهانه این تغییر را در پیش بودن راهپیمایی 13 آبان ماه و مسابقه فوتبال ایران و عراق عنوان کرد و این در حالی است که پیش از این به دلیل عدم هم‌‌‌پوشانی با راهپیمایی روز 13 آبان ساعت انتخابات به 12:30 دقیقه تغییر کرده بود و از این بابت مشکلی وجود نداشت.

گفته می‌شود که روز گذشته سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان زده و در آن به دلیل اینکه برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان با سرپرستی فردی که خود کاندید است، غیرقانونی بوده و همچنین در این نامه به بازنشستگی الماسخاله و تغییر اعضای مجمع در آستانه برگزاری انتخابات نیز اشاره شد  و از وزارت ورزش و جوانان خواست انتخابات را ملغی کند.

افشین ناظمی یکی از 4 نامزد انتخابات هیئت فوتبال گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم تعویق زمان انتخابات را تأیید کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *