کد خبر: 55502
تاریخ انتشار: 8/تیر/1401 - ساعت : 07:45

لزوم توجه به حل مشکلات خانواده ایثارگران در کشور

لزوم توجه به حل مشکلات خانواده ایثارگران در کشور

معاون رئیس جمهور با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات خانواده ایثارگران در کشور افزود: یکی از دلایل انجام سفرهای استانی، شناسایی مشکلات ایثارگران و جانبازان در هر استان و تلاش برای حل این مشکلات است.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، با بیان اینکه قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران یکی از وظایف اصلی بنیاد شهید در کشور است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ماندگاری و موفقیت‌های خود را مدیون خون پاک شهیدان و خانواده های آنان است و باید بهترین امکانات در اختیارشان قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات خانواده ایثارگران در کشور افزود: یکی از دلایل انجام سفرهای استانی، شناسایی مشکلات ایثارگران و جانبازان در هر استان و تلاش برای حل این مشکلات است.

آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان نیز، با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا یک افتخار و به نوعی بالاترین خدمت در جامعه است، اظهار کرد: شهدا و خانواده‌ آنان زحمات بسیار زیادی در دوران دفاع مقدس کشیده و این نظام مقدس استحکام خود را مدیون خون پاک شهیدان و استقامت خانواده آنان است.

وی بنیاد شهید و امور ایثارگران را یکی از نهادهای مهم و خدمت‌گذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: بنیاد شهید با قشری از جامعه مواجه هستند که هستی خود را پای این‌ نظام دادند لذا باید بهترین خدمات رفاهی و درمانی برای این قشر از جامعه ارائه شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حفظ کرامت و قدردانی از زحمات خانواده شهدا در جمهوری اسلامی بیان کرد: مقام معظم رهبری همیشه قدردانی و اکرام از خانواده شهدا یک اصل مهم در جمهوری اسلامی می‌دانند که این امر حاکی است اهمیت نقش بنیاد شهید در کشور است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران به تنهایی نمی‌تواند تمامی مشکلات ایثارگران در کشور را برطرف کند، تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران علیرغم جانفشانی‌های خود در دوران دفاع مقدس بعضا با مشکلاتی در عرصه‌های مختلف با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند؛ به این منظور تمامی نهادها باید به کمک بنیاد شهید آمده و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگر را برطرف کنند.

وی اقدامات دولت در چند ماه اخیر را بسیار مهم و قابل تامل دانست و تصریح کرد: دولت آیت‌الله رئیسی نسبت به دولت‌های گذشته اقدامات بی نظیری انجام داده است ولی متاسفانه به دلیل ضعف رسانه‌ای این اقدامات رسانه‌ای نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *