خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

قدردانی تیم فوتبال بچّه های کتاب گیلان در فومن

به گزارش خط قرمز ، تیم فوتبال بچّه های کتاب گیلان که در پنجمین دوره جام باشگاههای کتاب خوانی کشور به مربیگری هامون شاد فومنی از میان ۲۷ هزار باشگاه کتاب خوانی بعنوان باشگاه برگزیده کشور انتخاب شده بود توسط باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان به فومن دعوت شد و پس از انجام دو بازی دوستانه در چمن ورزشی شهید ادبی شهرک امام فومن مورد تقدیر قرار گرفت.

در این برنامه فرهنگی ورزشی که کتاب و بازی مورد توجه قرار گرفتند فرماندار فومن ، رییس فرهنگ و ارشاد فومن ، رییس بهزیستی فومن ، ،شورا و شهرداری،دفتر نمایندگی مجلس شورای اسلامی و تنی چند از خیرین و پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند و با حمایت های آنها برنامه فوق برگزار شد.

فرماندار فومن در مراسم تقدیر از این کودکان موفق عنوان کرد:بازی و کتاب عامل توانایی جسم و اندیشه شماست و با کسب این عوامل انسان ساز، آینده می تواند برای شما باشد.

محسنی با قدردانی از سازمان دهندگان چنین رویداد ارزنده ای و با تشکر از حضور نوجوانان و جوانان ورزشکار، این اقدام فرهنگی – ورزشی را رخداد فرخنده ای دانست که مروج فرهنگ مطالعه و ورزش است.
وی با اشاره به مزایای ترویج فرهنگ ورزش و تندرستی، از تاثیرات مثبت این کار بر روحیه و تربیت افراد سخن گفت و اظهار کرد: افراد خودساخته که با تلاش و پشتکار مراحل ترقی را طی می کنند، به الگو و هدفی برای دیگران تبدیل خواهند شد.
فرماندار شهرستان با بیان این که ورزش و کتابخوانی از بسیاری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد جلوگیری می کند، نقش ارزشمند آن را برای نوجوانان و جوانان حاضر در این مراسم تشریح کرد.
محسنی با تبریک موفقیت های کسب شده توسط این نوجوانان و جوانان ورزشکار و کتابخوان، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
در انتهای این مراسم، با تقدیم لوح تقدیر از این ورزشکاران جوان قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *