کد خبر: 23798
تاریخ انتشار: 27/مرداد/1398 - ساعت : 13:20

فعال سازی دبیران شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر گیلان

فعال سازی دبیران شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر گیلان


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دوره آموزشی ویژه ائمه جمعه هلال احمر استان فعال سازی دبیران شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر را در شعب شهرستان از اولویت های دفتر نمایندگی بیان کرد .


حجت الاسلام و المسلمین امیر چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان با اشاره به تاکید نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر بر گسترش برنامه های فرهنگی و مذهبی در استانها توسط ائمه جماعت هلال احمر افزود : با توجه به نزدیکی عید سعید غدیر و جهت آشنایی بیشتر اعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر با امامت و ولایت دوره آموزشی فرهنگی با حضور 60 نفر از امامان جماعت و اعضای خانواده آنان در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد .
وی گفت : در این نشست یک روزه دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه ویژه امامان جماعت و خانواده آنان و نحوه برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر برای امامان جماعت تبیین شد .
[۸/۱۸،‏ ۱۰:۰۷] نوش: غدیر کامل کننده نبوت و نعمت ولایت و امامت را برای ما به ارمغان آورد
وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر گفت : مسابقه کتابخوانی با معرفی کتاب “غدیر سرچشمه توحید ” با حضور کارکنان جمعیت هلال احمر بصورت همزمان در کلیه شعب برگزار شد که در روز جشن عید غدیر از 20 نفر از برندگان این مسابقه کتابخوانی ضمن اهدای هدایایی از سوی مدیر عامل و دفتر نمایندگی ولی فقیه تقدیر می شود .
حجت الاسلام و المسلمین چهری بیان کرد : واقعه غدیر بر همگان ثابت کرد که امامت مکمل نبوت و نیاز جامعه اسلامی است و امروز وظیفه ما ایجاد بستر لازم جهت آشنایی و گسترش این مهم در بین جوانان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *