خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

فعالان فضای مجازی برای ساماندهی این عرصه آتش به اختیار باشند


فرمانده سپاه قدس گیلان فضای مجازی را اصلی‌ترین وسیله دشمن برای هجمه علیه جمهوری دانست گفت: فعالان فضای مجازی برای ساماندهی این عرصه منتظر هیچ ارگانی نمانند و آتش‌ به اختیار عمل کنند.


سردار محمد عبدالله پور در اولین همایش فعالان فضای مجازی شرق گیلان در سیاهکل اظهار داشت: امروز میدان اصلی جنگ در فضای مجازی است و جوانان ما این فضا را شناسایی کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: ما در دفاع مقدس آموختیم که باید داشمن را بشناسیم و هر وقت دشمن را نشناختیم و نشناسیم دچار آسیب خواهیم شد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس به ما یاد داد که روی پای خودمان بمانیم، تصریح کرد: اگر وحدت نداشته باشیم نمی توانیم پیروز شویم و نباید برای مسائل کوچک، دشمن اصلی را از یاد ببریم.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه دیگران هیچ وقت نیت خیر نسبت به ما ندارند، تصریح کرد: یکی از شاخص های مهم انقلابی گری شناخت دشمن است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی با جنگ ناامیدی و یأس به جنگ با ذهن و اراده مردم روی آورده است، افزود: میدان مقابله با این دشمنان فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه دشمن باورش نمیشد گران ترین و مدرترین هوایپما آنان را سرنگون کنیم، گفت: دشمن فهمیده که در این میدان سخت حریف ایران نیست و ما در این زمینه در اوج اقتدار هستیم.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه نیروی دریای آمریکا دریا محور است و برخی ناوهای این کشور به اندازه ۲۰ سال انرژی دارد و در دریا خاموش نمی شود، افزود: ما این قدرت را به زانو در آوردیم.

وی با بیان اینکه جنگ امروز در پایه فضای مجازی و شبکه اینترنت است، افزود: برای همین در ایران مدرنترین ابزارها از گوشی تا سایر وسایل ارتباطی وجود دارد و مانعی برای ورود آن ایجاد نشده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن به این جنگ در عرصه فضای مجازی دل بسته است، عنوان داشت: با ورود مردم و دلسوزان این عرصه قطعا پیروزی از آن ماست.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب فضای مجازی هم تهدید و هم فرصت است، تصریح کرد: امروز گل سر سبد ملت که بسیج و بسبجبان است وارد میدان شدند تا فرمان رهبر معظم انقلاب روی زمین نماند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه مجاهدان واقعی آنانی هستند که دشمن را از این فضا خارج کنند، افزود: قطعا با توجه به اینکه توکل ما به خداست، پیروزی از آن ماست.

وی به اشاره به اینکه عمده مشکلات کشور سوء مدیریت داخلی است، خاطرنشان کرد: با سبک و شیوه لیبرالی و غرب گراها نمی شود کشور را اداره کرد.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه نوک حمله فعلی دشمن در عرصه مجازی است افزود: ما مدل های مختلفی را در عرصه جنگ سخت داریم که دشمنان جرأت نزدیک شدن به ما را پیدا نمی کنند باید در عرصه جنگ نرم هم راهکار پیدا کنیم زیرا دشمن به ما راه حل نمی دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: فضای مجازی حقیقی ترین فضای موجود است زیرا مردم در این فضا زندگی می کنند.

سردار عبدالله پور خطاب به فعالان فضای مجازی گفت: فعالان فضای مجازی برای ساماندهی این عرصه منتظر هیچ ارگانی نمانند و آتش‌ به اختیار عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *