خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

فرمانده سپاه قدس گیلان عنوان کرد: آماده اجرایی کردن تفاهم نامه ساخت مسکن ایثارگران هستیم

سردار محمد عبدالله پور در جلسه مشترک شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان و تفاهمنامه مسکن و اشتغال ایثارگران بیان کرد:حدود پنج هزار خانواده ایثارگر گیلانی در تهیه زمین برای ساخت مسکن مشکل دارند.
به گزارش خط قرمز – فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اکثر این خانواده‌ها دِینی بر گردن ما دارند و انصاف نیست که هم اکنون در این حوزه آنها را تنها بگذاریم، افزود: ما مسئولیت اساسی داریم تا مشکل جانبازان و ایثارگران را حل کنیم.
وی با اشاره به اینکه یک سری زمین‌هایی داریم که دیگر کارکرد نظامی ندارند و در صورت موافقت ستاد کل، می‌توان از آنها برای ساخت مسکن ایثارگران استفاده کرد، گفت: باید جلسه مشترکی برای این موضوع در شهرستان‌ها برگزار شود و کار را به فرماندهان سپاه واگذار کنیم.
سردار عبدالله پور با اعلام آمادگی سپاه استان جهت اجرایی کردن تفاهم نامه مسکن ایثارگران تا پایان دولت فعلی، تصریح کرد: انصاف نیست که نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران تعلل داشته باشیم.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی زمین برای اجرای این تفاهم نامه، عنوان کرد: با هماهنگی صنعت و معدن و دادگستری استان، برای زمین‌هایی که آماده نیست معادن شن تهیه کنیم و ماشین آلات خود را به کار گیریم و زیرساخت‌های اولیه مثل جاده را به شکل ضربتی آماده کنیم.
وی با بیان اینکه احداث مسکن برای ایثارگران نیازمند نگاه جهادی است خاطرنشان ساخت: زمین مناسب در شهرهای استان وجود دارد که با برنامه‌ریزی، مدیریت و شناسایی می‌توان زمینه ساخت مسکن را برای ایثارگران و جانبازان استان فراهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *