کد خبر: 14171
تاریخ انتشار: 2/فروردین/1398 - ساعت : 10:25

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع): مردم و مسوولان مراقب حیله های دشمنان باشند

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع): مردم و مسوولان مراقب حیله های دشمنان باشند

سردار علی فضلی در مراسم سومین روز شهادت سرهنگ دوم پاسدار شهید حسین جوینده در گلزار شهدا کلانشهر رشت با بیان اینکه مردم و مسوولان باید مراقب حیله های دشمنان باشند افزود: دشمن احتمال دارد برای سال بعد نقشه کشیده باشد و به همین دلیل مردم و مسوولان ما باید هوشیار باشند، البته ما قوی هستیم و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.


به گزارش خط قرمز ، سردار علی فضلی در مراسم سومین روز شهادت سرهنگ دوم پاسدار شهید حسین جوینده در گلزار شهدا کلانشهر رشت با بیان اینکه بیانات امام خمینی (ره) تماما راهبردهای استراتژیک بود اظهار کرد: امروز به سخنان امام بسیار نیازمند هستیم.

وی با اشاره به اینکه امام هر موقع سخنرانی می کردند سردار شهید عباس بابایی گریه می کردند افزود: همین سردار شهید عباس بابایی همسرش را راهی حج کرد اما خود حج اش را در جبهه و در راستای دفاع از کشور ادا کرد و قربانی شد.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با بیان اینکه فعالیت های شهید حسین جوینده الگو گرفته از فرمان ولایت فقیه است گفت: حضور شهید جوینده در دفاع از حرم و آموزش رزمندگان جبهه مقاومت به دلیل تربیت شهادت گونه پدر و مادرش است.

فضلی با اشاره به اینکه شهید جوینده خستگی ناپذیر بود بیان کرد: شهید جوینده در معامله با خدا لحظه ای در آموزش از رزمندگان غفلت نمی کرد و همواره پای کار بود.

وی با تاکید بر اینکه شهید جوینده مطیع رهبری و ولایت فقیه بود گفت: شهید جوینده اهل تزکیه نفس، خمس، مال حلال، خوش رو و با عزت نفس بود و حتی تا پاسی از شب با زبان روزه در محل کار حاضر بود.

 

فضلی با اشاره به اینکه جوانان انقلابی ما تاکنون در مقابل تمام دشمنان قسم خورده انقلاب ایستاده اند و باز هم خواهند ایستاد گفت: دشمن به دنبال این است که بین شیعه و سنی اختلاف به وجود بیاورد و از طریق این اختلاف به هدف خود برسد.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است با جنگ اقتصادی به مردم فشار بیاورد تصریح کرد: دشمنان ما برای ضربه زدن به انقلاب بسیج شده اند تا انقلاب ما را دچار چالش کنند اما باید این را بدانند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند و مردم انقلابی ما تا آخر ایستاده اند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به اینکه دشمنان باید بدانند که انقلاب اسلامی ایران سه پایه قرآن ، عترت و مردم را دارد افزود: امروز در هنگام زیارت مزار شهدای گیلانی، چیزی جزء آرمان خواهی ندیدم و دشمنان بدانند که شهید جوینده های فراوانی در گیلان و ایران تربیت شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *