کد خبر: 12119
تاریخ انتشار: 28/بهمن/1397 - ساعت : 19:21

فرماندار صومعه سرا : تمام تلاشمان در راستای کاهش دغدغه ها و ایجاد درآمد پایدار باشد

فرماندار صومعه سرا : تمام تلاشمان در راستای کاهش دغدغه ها و ایجاد درآمد پایدار باشد

همایش توسعه پایدار با گردشگری روستایی با حضور مهندس فتح اللهی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و دهیاران شهرستان صومعه سرا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش خط قرمز ، مهندس فتح اللهی در این همایش ضمن تسلیت به مناسبت شهادت تعداد زیادی از مزرداران و مرزبانان جمهوری اسلامی ایران به مقام معظم رهبری،خانواده شهدا و ملت شریف ایران،اظهار کرد: اینگونه رفتارها نشان میدهد همواره دشمنی و عناد با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد. باید درعملکرد و کارکرد و مباحث دفاعی جدی تر عمل کنیم؛چرا که دشمنی دشمنان تمامی ندارد.
وی با بیان اینکه اینگونه رفتارها نشان می دهد دشمنان در بحث تقابل با تفکر نظام ما عاجز شده اند و تمام دنیا را علیه ما بسیج کرده اند، خاطرنشان کرد: دشمنان همواره در تلاش برای ضربه زدن به کشور ما هستند.
فتح اللهی به راهپیمایی حماسی و باشکوه 22بهمن اشاره کرد و گفت:دشمنان در تلاش بوده و هستند که انقلاب چهل سالگی خود را نبیند.
وی با بیان اینکه مردم ما بهترین مردم دنیا و شایسته بهترین ها هستند،تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند.مردم همواره پشتبان نظام و انقلاب اند. حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22بهمن برای همگان دلگرم کننده و پیام آور بود.
فرماندار صومعه سرا ضمن تاکید بر اینکه باید در راستای رفع مشکلات و دغدغه مردم تلاش شود،ادامه داد: برخورد و رفتار مناسب با مردم باید در اولویت قرار گیرد.
وی با بیان اینکه اتفاقاتی که در تاریخ ما رقم میخورد و تکرار می شود نشان می دهد که مسیرمان پرخطر ولی سربلند است،تصریح کرد: برای رسیدن به قله های سربلندی و پیروزی باید مشقت کشید.
فتح اللهی ضمن قدردانی از تلاش دهیاران،گفت: باید تلاشمان در این راستا باشد که شاهد اتفاقات خوب در شهرستان باشیم.
وی با تاکید بر اینکه باید تمام تلاشمان در راستای کاهش دغدغه ها و ایجاد درآمد پایدار باشد،تصریح کرد: مطمئنا اثرات آن به خود روستا و دهیاری بازمیگردد.
فرماندار صومعه سرا بر افزایش توانمندی مردم و قدرت اقتصادی تاکید کرد و گفت:یکی از موارد مهم و اثرگذار در این زمینه در سطح استان و شهرستانها ظرفیت گردشگری است.غذاهای محلی،لباس محلی،جشنواره ها از مزیت های گردشگری است.لزوما نباید گردشگری را به داشتن مکانی در روستا محدود کرد.
وی با بیان اینکه اقدامات باید در راستای ترغیب مردم به شهرستان و روستاها باشد،ادامه داد:زمینه و بستر لازم را باید برای جذب گردشگر و بالابردن توان اقتصادی خانوارها فراهم کرد. باید بتوانیم پتانسیل های موجود بالقوه را بالفعل کنیم و از پتانسیل ها به نحو احسن استفاده کنیم؛چرا که شاهد ایجاد درآمد پایدار خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *