کد خبر: 9171
تاریخ انتشار: 19/دی/1397 - ساعت : 16:58

فرماندار شفت : از گردنه تحریم های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم نمود

فرماندار شفت : از گردنه تحریم های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم نمود

به گزارش خط قرمز ، محمدرضا محسنی در نشست ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان شفت با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب به تکامل رسیده است افزود : تخریب دستاوردها و نا کارآمد نشان دادن نظام اسلامی همواره به عنوان برنامه راهبردی رسانه های غربی و معاند قرار داشته است و امروز در فضای مجازی به راهکار دشمنان تبدیل شده است.

فرماندار شفت با بیان اینکه تلاش برای انزوای سیاسی ، زیر سوال بردن مشروعیت و مقبولیت نظام اسلامی ، کودتا و به راه انداختن جنگ تحمیلی تنها بخشی از اقدامات خصمانه استکبار جهانی در ادوار مختلف بر علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است افزود : تحریم های ظالمانه و به راه انداختن جنگ اقتصادی کنونی نیز آخرین نیرنگ دشمنان نخواهد بود .

وی با اشاره به اینکه مردم با وجود تمام مشکلات همواره توانسته اند با وحدت کلمه ، اتحاد و همدلی فعل خواستن و توانستن را صرف کنند در این راستا دولت نیز با تمام توان در میدان است و با تکیه بر اصل همگرایی از گردنه تحریم های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم نمود افزود : توجه به توانمندی های داخلی و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای حل مشکلات کنونی جامعه است.

محسنی در ادامه به دستاوردهای ایران اسلامی در نانوتکنولوژی ، سلول های بنیادی و فناوری هسته ای اشاره و اظهار کرد : کم رنگ نشان دادن دستاوردهای نظام و دولت و تشدید آن در ماه های اخیر به منظور زیر سوال بردن مقبولیت نظام و نگرانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن است .

محسنی با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی برای انعکاس دستاوردهای دولت در شهرستان شفت است افزود : دستگاه های اجرایی و خدماتی علاوه بر انعکاس پروژه های قابل بهره برداری در این دهه باید به اقدامات فرهنگی توجه ویژه نمایند .

وی با بیان اینکه با تدبیر و برنامه ریزی کمیته های 16 گانه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شفت باید برنامه های سال جاری پرشور تر برگزار گردد افزود : نشست های فرعی ایت ستاد باید در بخش ها برگزار و با کمک دهیاران و شوراهای اسلامی برنامه ها تا سطح روستاها تدوین شود . خط قرمز خبر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *