کد خبر: 33016
تاریخ انتشار: 23/فروردین/1399 - ساعت : 19:31

فرماندارفومن تاکید کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند به طور کامل اجرایی شود

فرماندارفومن تاکید کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند به طور کامل اجرایی شود


شانزدهمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا ویروس شهرستان فومن به ریاست محمدرضا محسنی نماینده عالی دولت در شهرستان پیش از ظهر روز شنبه برگزار شد.


فرماندار شهرستان فومن در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد پربرکت امام زمان و تبریک هفته وزارت اطلاعات به تمام سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار کرد: تمام مصوبات ملی، استانی و شهرستانی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا اجرایی شده است.
محسنی با قدردانی از همکاری بازاریان و اصناف در اجرای دستورالعملهای بهداشتی اظهار کرد: بخشداران، شهرداران، دهیاران و ناجا در در اجرای طرح قطع زنجیره ویروس کرونا پای کار بودند.
وی افزود: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند، تردد بین شهری مانعی ندارد اما همچنان ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان ممنوع است.
فرماندار فومن با تاکید بر اینکه کرونا هنوز مهار و کنترل نشده است، یادآور شد: همه باید همچنان با جدیت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.
رئیس شورای سلامت شهرستان فومن با قدردانی مجدد از همکاری اصناف و مردم تصریح کرد: حفظ جان مردم باید در اولویت باشد.
محسنی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند، اصناف به دو گروه پرخط و پرریسک و گروه کم خطر و کم ریسک تشکل شده اند، افزود: آنچه که در دستورالعمل آمده باید عینا اجرایی شود و نباید تفسیر به رای داشته باشیم.
فرماندار شهرستان فومن با تاکید بر اینکه واحدهای صنفی برای آغاز فعالیتها و کسب مجوز باید در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند، افزود: اتاق اصناف شهرستان فومن اطلاع رسانی لازم در این خصوص را انجام دهد.
وی با تاکید بر ادامه تعطیلی قهوه خانه ها، استخرها و باشگاههای ورزشی، آرایشگاه های مردانه و زنانه یادآور شد: ممکن است تعطیلی مساجد و اماکن مذهبی در ماه مبارک رمضان نیز ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *