کد خبر: 34018
تاریخ انتشار: 23/اردیبهشت/1399 - ساعت : 12:03

فراهم بودن امکان خرید محصولات فرهنگی در گیلان از طریق سامانه “بی هین”

فراهم بودن امکان خرید محصولات فرهنگی در گیلان از طریق سامانه “بی هین”


معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد: امکان خرید محصولات فرهنگی از طریق بی هین Bihin.ir پرتال معرفی کسب و کارهای آنلاین مهیا شده است.


حسین ابراهیمیان  افزود: بی هین (در گیلکی به معنای بخر)، با گردآوری کسب و کارهای اینترنتی فعال استان و معرفی آنها به گیلانیان، فرایند انتخاب و جستجوی کسب و کارهای برخط را برای هم استانی ها تسهیل می نماید.
وی اظهار داشت: پرتال یادشده در راستای اجرای مصوبات کمیته اختصاصی کسب و کارهای مجازی مبنی بر ترغیب و تشویق مردم به استفاده از سامانه های الکترونیکی و کسب و کارهای مجازی در بستر اینترنت برای تامین کالا و خدمات با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انسانی راه اندازی شده است.
وی بیان کرد: برقراری ارتباط بهتر و موثر میان کسب و کارهای اینترنتی و مشتریانشان بارزترین هدف پیاده سازی سامانه “بی هین” است.
ابراهیمیان افزود : صاحبان کسب و کارها می توانند از طریق گزینه “درخواست ثبت نام” که در بالای سامانه قرار دارد، نسبت به ثبت کسب و کار خود اقدام نمایند؛ در صورت دارا بودن مجوزهای لازم، کسب و کار معرفی شده در اسرع وقت پس از ثبت، در سایت به نمایش در خواهد آمد.
وی، با اشاره به پویش های “در خانه بمانیم” و “از خانه بخریم” و راه اندازی بازارگاه آنلاین برای معرفی محصولات و امکان عرضه اینترنتی محصولات گفت: این پرتال در استان راه اندازی شده و امکان خرید محصولات فرهنگی نیز در آن مهیا شده است.
گیلان به لحاظ کسب و کار آنلاین رتبه هشتم کشور را داراست و بیش از یک هزار و ۲۰۰ کسب و کار آنلاین در استان ثبت نام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *