خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

علیرضا حسنی خواستار شد: دبیرخانه اجرایی روز رشت باید هر چه سریعتر تشکیل شود


در هشتاد و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای رشت به لزوم بازنگری در سیاست ها و برنامه های راهبردی کمیسیون فرهنگی شورای رشت تاکید شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در این جلسه با اشاره به اینکه بر اساس سیاست های ابلاغی، رویکرد سازمان ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر است اظهار کرد: ممکن است گلایه هایی پیرامون اینکه بیشتر برنامه های فرهنگی در پیاده راه اجرا می شود مطرح شده باشد اما ما تلاش خود را به منظور اجرای برنامه های فرهنگی در محلات مختلف رشت به کار گرفته و معتقدم با تمامی محدودیت ها و مشکلات مالی  سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت پرچم دار اجرای مباحث فرهنگی در سطح رشت است.


برپایی نمایشگاه تجهیزات و ادوات جنگی در پیاده راه فرهنگی رشت

علیرضا حسنی به بهره مندی از ظرفیت تشکل های مردم نهاد در مباحث فرهنگی، اجتماعی اشاره کرد و گفت:  هیات های عزاداری نیز از حمایت سازمان فرهنگی برخوردار هستند و در محرم امسال نیز برنامه های خوبی به منظور حمایت از آنان انجام شد.
وی با ابراز گلایه از وضعیت  ساختمان مورد استفاده سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت بیان کرد : در حال حاضر گروه های مختلفی در کنار مجموعه همکاران سازمان از این ساختمان استفاده می کنند اما متاسفانه این ساختمان از استهکام لازم برخوردار نیست و  این موضوع به یکی از دغدغه های مهم تبدیل شده است.
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت با تاکید بر اینکه این سازمان برنامه محور است افزود : در حال حاضر مشغول برنامه ریزی به منظور اجرای برنامه های مربوط به هفته دفاع مقدس ، آغاز سال تحصیلی و روز رشت هستیم و معتقدم دبیرخانه اجرایی روز رشت باید هر چه سریعتر تشکیل شود.
حسنی  با اشاره به اینکه برخی از سوئیت های مربوط به کمپینگ عینک در اختیار تیم های فوتبال سپیدرود و داماش است گفت:  ۱۲ سوئیت کمپینگ عینک در اختیار تیم های داماش و سپیدرود قرار دارد .
حسنی به هزینه های ماهیانه کمپینگ عینک اشاره کرد و گفت: بابت هزینه هایی از جمله نیروهای خدماتی، آب ، برق و غیره ماهیانه بالغ بر سی میلیون تومان هزینه پرداخت می شود .
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه تجهیزات و ادوات جنگی در پیاده راه فرهنگی رشت بیان کرد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس این نمایشگاه در پیاده راه فرهنگی رشت در معرض دید عموم قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *