کد خبر: 34227
تاریخ انتشار: 31/اردیبهشت/1399 - ساعت : 16:59

طی حکمی از سوی رئیس هلال احمر کشور؛ مهدی ولی پور به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات کشور منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس هلال احمر کشور؛ مهدی ولی پور به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات کشور منصوب شد


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛* مهدی ولی پور به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور منصوب شد.


با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت در حوزه امداد و نجات ،سازمان امداد و نجات مهمترین سازمان جمعیت هلال احمر محسوب می شود.

شایان ذکر است؛ وی پس از چهار سال خدمت در جمعیت هلال احمر استان گیلان و پایان ماموریت به سمت سرپرست این سازمان منصوب شد.

در بخشی از حکم صادره از سوی رئیس جمعیت آمده است:

جناب آقای مهدی ولی پور

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب اين حکم به عنوان «سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شويد.

با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژۀ کشور، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اينجانب و همدلی همفکری با ساير ارکان و مديران جمعيت و با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیروهای پرتلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در حوزۀ امداد و نجات به منظور ارتقای توانمندی‌ها و قابلیت‌های جمعیت هلال احمر بخصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا بکار گیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان‌های مربوطه اقدام نمایید.

بالندگی و توفيق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ايران از درگاه خداوند يگانه و مهربان، مسئلت دارم.

گفتنی است: ساخت آشیانه امداد و نجات هوایی، تجهیز لجستیک خودرویی جمعیت استان با خرید بیش از ۴۰ دستگاه خودروی امدادی و پشتیبانی، راه اندازی اولین مجتمع خدمات توانبخشی درمانی و دارویی در استان، ساخت چندین پایگاه امداد و نجات و انبار امدادی در استان و دهها خدمت ماندگار دیگر از عملکرد قابل توجه مهدی ولی پور طی این چهار سال محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *