کد خبر: 33013
تاریخ انتشار: 23/فروردین/1399 - ساعت : 16:07

طرح ویژه ایمن ‌سازی نقاط پرحادثه شهر رشت اجرا شد

طرح ویژه ایمن ‌سازی نقاط پرحادثه شهر رشت اجرا شد


مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت از اجرای برنامه ‌ای جدی، منظم و دقیق برای اصلاح هندسی، نصب علائم ترافیکی و مدیریت ایمنی رفت و آمدها در شهر رشت خبر داد.


محمدحسن هادی‌زاده در توضیح این خبر گفت: ایمنی از اجزای اساسی و مهم حمل و نقل در شهرها محسوب می شود و همه فعالیت ‌ها در زمینه حمل و نقل به گونه ‌ای به حوزه ایمنی ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم دارد.

وی تاکید کرد: در راستای تامین ایمنی ترافیک در شهر مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت در سال ۹۹ با اجرای طرح‌ های ویژه ایمن سازی نقاط پرحادثه و حادثه خیز را طبق مطالعات ایمنی مشاوران دارای صلاحیت و کارشناسان این مدیریت در دستور کار و برنامه خود قرار داده است.

هادی ‌زاده سپس خاطر نشان کرد: مرحله اول اجرای ایمن‌ سازی به وسیله تجهیزات و علائم ترافیکی در سال ۱۳۹۹ آغاز شده و دور برگردان معبر بلوار خرمشهر به عنوان اولین نقطه شهر به گل‌میخ‌ های شبرنگ ‌دار برای آشکار سازی وضعیت حرکت خودروها مجهز شده است.

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت سپس گفت: اجرای این طرح در طول سال ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت و به امید خدا این طرح در نقاط مختلف شهر رشت در طول امسال به اشکال و برنامه ‌های مختلف اجرا می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با اجرای طرح ایمن‌سازی نقاط پرحادثه امیدواریم در سال ۱۳۹۹ بسیاری از مشکلات و گره ‌های ترافیکی شهر رفع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *