کد خبر: 33687
تاریخ انتشار: 12/اردیبهشت/1399 - ساعت : 10:13

شهردار رشت خبرداد : اجرای شدن پروژه های بزرگ اولویت دار شهر رشت

شهردار رشت خبرداد : اجرای شدن پروژه های بزرگ اولویت دار شهر رشت


دکتر ناصر حاج محمدی در یکصد و سی و هشتمین نشست شورای اسلامی شهر رشت با تبریک فرا رسیدن روز ملی شوراها به تشریح برنامه های مختلف مدیریت شهری پرداخت.

 وی درباره آخرین وضعیت اجرای پروژه تراموای رشت گفت: شرط جمعیت بیش از یک میلیون نفر یکی از الزامات احداث تراموا بوده که خوشبختانه با همکاری مسئولان این مشکل حل شده است.


شهردار رشت با اشاره به اینکه تعداد اتوبوس های ناوگان اتوبوسرانی رشت در مقایسه با شهرهای بزرگ کشور بسیار کم است، گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا اتوبوس های جدید به اندازه کافی به شهر رشت آورده شود.

دکتر حاج محمدی در زمینه اولویت بندی اجرای پروژه های شهری نیز اظهار کرد: تعریض خیابان پاسداران و اتصال میدان معراج شهدا به میدان نیروی دریایی رشت و اجرای پروژه زیر گذر میدان شهرداری به عنوان پروژه های اولویت دار در نظر گرفته شده اند.

شهردار رشت سپس ادامه داد: در خیابان نیروی دریایی تا پل عراق مشکلی که وجود دارد عرض کم خیابان است که در رایزنی های انجام شده با ارتش و دست اندرکاران ساختمان کنسولگری به نتایج خوبی برای رفع این مشکل رسیدیم.

وی در باره اجرای پروژه پارک آبی نیز گفت: در هفته های آینده قرارداد اجرای این پروژه سرمایه گذاری به امضا خواهد رسید.

شهردار رشت سپس به دیگر پروژه های اجرایی اشاره کرد و گفت: اجرای پارک حاشیه ای یا پارکومتر رشت نیز به زودی آغاز خواهد شد.

حاج محمدی تاکید کرد: اجرای ۴۳ کیلومتر فیبر نوری در رشت یکی دیگر از پروژه های مهم انجام شده است.

وی پروژه های تصفیه خانه شیرابه زباله های سراوان و احداث زباله سوز از پروژه های ملی عنوان کرد که در تاریخ مشخص باید انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *