کد خبر: 34005
تاریخ انتشار: 22/اردیبهشت/1399 - ساعت : 16:56

شهردار رشت : اگر شهردار رشت نباشم در رشت زندگی می کنم

شهردار رشت : اگر شهردار رشت نباشم در رشت زندگی می کنم


شهردار رشت در نشست با برخی مدیران و کارکنان شهرداری در منطقه دو رشت با اشاره به ویژگی های بارز و مهم شهر رشت که این شهر را در کشور برجسته می کند، گفت: این شهر به قدری خاطره انگیز است که اگر روزی شهردار رشت نباشم، در این شهر زندگی می کنم.


دکتر ناصر حاج محمدی با تاکید بر اینکه در سال گذشته شهرداری به دلیل مسائلی همچون زباله های سراوان، تغییر قیمت بنزین، انتخابات مجلس، بحران برف و شیوع کرونا سختی های بسیاری را تحمل کرد و با تنگناهای فراوان رو به رو بود، خاطر نشان کرد: کارهایی که به افراد محول می شود باید به طور دقیق و کامل انجام شود، مثلاً چرا نباید یک لکه گیری ساده آسفالت، مهندسی انجام شود؟

شهردار رشت سپس به مدیران و کارکنان شهرداری منطقه دو توصیه نمود: باید دلسوز شهر و شهروندان باشید.کار مردم را کار خودتان بدانید و دقیق و منظم انجام دهید.

وی مسئله ساخت و سازهای غیرمجاز را جدی توصیف کرد و گفت: به زودی مسئول شب شهرداری های مناطق پنجگانه انتخاب شوند تا نسبت به نظارت و کنترل لازم در ساخت و سازهای غیرمجاز شبانه اقدام لازم صورت پذیرد.

دکتر حاج محمدی با اشاره به اینکه موضوع اجرائیات باید ساماندهی و سازماندهی شود گفت: همه ما در شهرداری باید به اخطارهای دیوان عدالت اداری توجه کافی و لازم داشته باشیم.

شهردار رشت همچنین مسائل حقوقی شهرداری های مناطق پنجگانه را جدی توصیف کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا آگاهی های کارکنان از مسائل حقوقی هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد و در این راستا برگزاری دوره های آموزشی بسیار مفید است.

حاج محمدی همچنین موضوع احترام و تکریم سرمایه گذاران را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: در این زمینه همه کارکنان باید توجیه شوند که در شهرداری رشت احترام به سرمایه گذاران اصل مهم کاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *