کد خبر: 7038
تاریخ انتشار: 21/آذر/1397 - ساعت : 21:33

سپاه قدس گیلان در رفع محرومیت آماده همکاری با دولت است

سپاه قدس گیلان در رفع محرومیت آماده همکاری با دولت است

به گزارش خط قرمز ، سردار محمد عبدالله‌پور در جلسه مشترک با مجمع نمایندگان گیلان در رشت اظهار کرد: سپاه و بسیج مجموعه‌ای منعطف هستند و می‌توانند در رفع بسیاری از مشکلات استان در بخش‌های مختلف به دولت کمک کنند.

وی با بیان اینکه فقر گیلان پشت سرسبزی‌های آن گمشده است تصریح کرد: سپاه قدس گیلان با تمامی ظرفیت‌های موجود در تمام حوزه‌هایی که استان نیازمند کمک در رفع مشکلات است آمادگی همکاری دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همه کارها با تلاش جهادی قابل‌حل است و با نگاه جهادی می‌توانیم مشکلات را به حداقل برسانیم گفت: بسیج ماموریت‌های وسیعی در مناطق محروم بر عهده دارد.

عبدالله‌پور، آب شرب روستایی،‌ ساخت مسکن محرومان و ایجاد زمین‌های ورزشی در روستاها و … را از موضوعات مطرح شده در جلسه مشترک مجمع نمایندگان گیلان و سپاه قدس عنوان کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: تخصیص ردیف‌های اعتباری برای قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه جهت استفاده از ظرفیت عظیم این مجموعه برای انجام پروژه‌های عمرانی از دیگر محورهای جلسه مشترک مجمع نمایندگان گیلان و سپاه قدس بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *