کد خبر: 13758
تاریخ انتشار: 25/اسفند/1397 - ساعت : 14:06

سومین دوره مسابقات اذان در فومن برگزار می شود

سومین دوره مسابقات اذان در فومن برگزار می شود

مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن گفت: سومین دوره مسابقان اذان با هدف ترویج و برپایی فرهنگ اذان و تکریم موذن همزمان با فرارسیدن ایام ولادت امیر المومنین(ع) در آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن برگزار می گردد.

به گزارش خط قرمز ،  اسماعیلی دولتی مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سومین دوره مسابقان اذان با هدف ترویج و برپایی فرهنگ اذان و تکریم موذن همزمان با فرارسیدن ایام ولادت امیر المومنین(ع) در آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن برگزار می گردد.

مدیر اجرائی آستان مقدس امام زاده میرزای فومن با اشاره به روند برگزاری این مسابقات اظهار کرد: هر ساله به جهت اقامه و برپایی این سنت الهی در جامعه، این مسابقات را در دو گروه سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال برگزار می کنیم که با استقبال خوبی از سوی نوجوانان و جوانان همراه می شود.

دولتی با اشاره به سطح کیفی این مسابقات تصریح کرد: الحمد لله از لحاظ کیفی و کمی این مسابقات در مقام و مرتبت خوبی نیز قرار دارد و در پایان نیز به نفرات برتر هر دو گروه سنی جوایز ارزنده ای اهدا می شود که امیدواریم بتوانیم در این مسیر و ترویج فرهنگ تکریم اذان و موذن به تکلیف خود به درستی عمل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *