کد خبر: 7285
تاریخ انتشار: 24/آذر/1397 - ساعت : 18:25

سومین جلسه استانی بازرسان کار اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  گیلان برگزار شد

سومین جلسه استانی بازرسان کار اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  گیلان برگزار شد

در برگزاری سومین جلسه استانی بازرسان کار اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  گیلان عنوان شد:  ایمن سازی کارگاهها و کاهش حوادث ناشی از کار در راستای برگزاری آموزش ایمنی برای کارگران،کارفرمایان نسبت به مدت مشابه در سال 95 رشد 4 برابری داشته است .

به گزارش خط قرمز : سومین جلسه استانی بازرسان کار در سال جاری روزپنج شنبه مورخ 97/9/22 در سالن تدبیر این اداره کل تشکیل گردید.در ابتدای جلسه اکبرنیا رییس اداره بازرسی کار، ضمن تشکر از حضور همکاران در جلسه مذکور آمار عملکرد این اداره را در سال جاری نسبت به مدت مشابه سالهای 95 و 96 را ارائه نموده و اظهار داشت : ایمن سازی کارگاهها ودرنهایت کاهش حوادث ناشی از کار، برنامه مدون و بلند مدتی را طلب می نماید که اولین گام در این راستا برگزاری آموزش ایمنی برای کارگران،کارفرمایان،پیمانکاران و مسئولین ایمنی می باشد. اکبرنیا اظهارداشت: در سالهای اخیر رشد قابل توجهی در این زمینه داشته ایم ودر شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال 95 رشد 4 برابری را شاهد بوده ایم .
به گزارش خط قرمز – در ادامه جلسه علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران قول مساعد دادند تا حد توان وبا توجه به امکانات موجود ،مشکلات سخت افزاری بخش بازرسی کاررا مرتفع نماید. وی همچنین افزود: لازم است همکاران تلاش نمایند علاوه برتحقق آمار عملکرد طبق برنامه ، نسبت به اثر بخشی تلاشهای مربوطه عنایت ویژه ای داشته باشند.
در ادامه نیکزاد مدیر روابط کار از زحمات همکاران در زمینه نظارت بر کارگاههای بحران داراستان تقدیر به عمل آورده و خواستار ارائه آمار دقیق تر برای رصد این کارگاهها و برنامه ریزی های بهتر شد. اسماعیل زاده سرپرست مدیریت پشتیبانی وتوسعه منابع انسانی اداره کل نیز ضمن بیان مشکلات موجود در سطح استان و کشور قول مساعد دادند با توجه به وظائف مهم سازمانی اداره بازرسی کار با برنامه ریزی های دقیق امکانات لازم به این بخش اختصاص یابد تا تحقق اهداف سازمانی در این بخش به نحو مطلوب تری امکان پذیر گردد. در پایان جلسه نیز بازرسان کار، پیشنهادات خود را جهت ارتقا بخش بازرسی کار ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *