کد خبر: 23592
تاریخ انتشار: 23/مرداد/1398 - ساعت : 11:36

سرپرست تامین اجتماعی شعبه فومن منصوب شد

سرپرست تامین اجتماعی شعبه فومن منصوب شد

آئین معارفه محمد ابراهیم یوسف زاده سرپرست جدید تامین اجتماعی شعبه فومن برگزار گردید .


به گزارش خط قرمز 

بدنبال نائل گردیدن پرویز شیرازی رئیس تامین اجتماعی شعبه فومن به افتخار بازنشستگی ، طی حکمی از سوی جمیل حق پرست  مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، محمد ابراهیم یوسف زاده بعنوان سرپرست جدید این واحد تابعه استان منصوب گردید . 

درآئین معارفه یوسف زاده که با حضور مدیرکل و مسئولین واحدهای تخصصی شعبه برگزار گردید جمیل حق پرست با قدردانی از زحمات شیرازی طی سالیان متمادی ، اظهار داشت : باید با همسوئی و همدل بعنوان یک خانواده واحد و هم صدا گام برداریم تا بازتاب بیرونی عملکرد ما نیز خوب باشد . 

ایشان افزود : در شرایط کنونی باید نقش و تاثیر گذاری بیشتری داشته باشیم تا جامعه هدف از رضایتمندی مطلوبی برخوردار باشند . 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه گردش مالی تعهداتی شعبه فومن در هر ماه معادل 10 میلیارد تومان و خود برابر با هزینه کرد چندین دستگاه شهرستانی در طول سال است اذعان داشت : این رقم بیانگر نقش و اهمیت کارکرد سازمان در معیشت و ابعاد اجتماعی اقتصادی زندگی شهروندان این منطقه میباشد . 

حق پرست با اشاره بر ضرورت اشراف بر شرایط و ویژگیهای شهرستان ، استفاده از نیروی بومی و آشنا به امور را از اولویتهای این انتصاب برشمرده و بر همکاری تمامی کارکنان برای پیشبرد اهداف تاکید نمود . 

خاطر نشان میسازد محمد ابراهیم یوسف زاده از همکاران جانباز و ایثارگر استان و دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و ریاست اداره حقوقی تامین اجتماعی را پیش از این برعهده داشته است . 

 

کد خبر :(م.چ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *