کد خبر: 58075
تاریخ انتشار: 16/آذر/1401 - ساعت : 19:04
گروه : اقتصادی

زیباسازی شهری کلاچای با مدیریت شهری

زیباسازی شهری کلاچای با مدیریت شهری

با مدیریت شهردار جوان و خوش فکر کلاچای، نمای تازه ای از سرزندگی در این شهر ساحلی ایجاد شده است . نصب المان، نقاشی دیواره ها و افزایش روشنایی معابر شهری ؛ حس امید و نشاط اجتماعی  را به شهروندان و مسافران کلاچای هدیه میدهد .

“مهدی رشاد ” شهردار کلاچای از تعویض کله قندهای فرسوده و نصب کله قندهای جدید ترافیکی خبر داد و در جریان بازدید، هدف از انجام این کار را بالا رفتن سطح ایمنی، افزایش دید رانندگان، جلوگیری از انحراف رانندگان از مسیر و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار عنوان کرد.

شهردار کلاچای در تشریح عملکرد مدیریت شهری کلاچای در دوماه اخیر سال جاری گفت: آئین بزرگداشت سرداران و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس و افتتاح تندیس یادمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در پارک شهدای گمنام از جمله برنامه ها بوده است.

“مهدی رشاد ” از نصب المان “کلاچای” در ورودهای غربی و شرقی شهر کلاچای خبر داد و افزود: طرح ساماندهی و زیباسازی تابلوی ورودی شرقی شهر کلاچای و اجرای طرح زیباسازی ادارات، نهادها و فضای آموزشی متناسب با همان ادارات از دیگر برنامه های مدیریت شهری بوده است.

وی همچنین از نصب و راه اندازی سیستم روشنایی بر روی پل ورودی غربی شهر کلاچای خبر داد.

شهردار کلاچای با اشاره به تعویض کله قندهای فرسوده و نصب کله قندهای جدید ترافیکی در ورودی شرقی این شهر گفت: هدف از انجام این کار را بالا رفتن سطح ایمنی، افزایش دید رانندگان، جلوگیری از انحراف رانندگان از مسیر و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *