کد خبر: 33572
تاریخ انتشار: 9/اردیبهشت/1399 - ساعت : 13:35

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی :تحقق خواسته های مردم با تعامل و هم افزایی همه دستگاه ها تسهیل می یابد

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی :تحقق خواسته های مردم با تعامل و هم افزایی همه دستگاه ها تسهیل می یابد


رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی در سال 99 با تبریک فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی اظهار کرد: اگر چه در بین اعضای شورای شهر انزلی اختلاف نظر وجود دارد اما این امر برای کسب نتیجه مطلوب است.


هادی حیدری با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی در همه بحران ها در کنار مردم و همراه با آنان بودند افزود: علاوه برکمک به برگزاری انتخابات در دوران مقابله با ویروس کرونا با ضدعفونی کردن معابر توسط نیروهای آتش نشان و در اختیار قرار دادن نیروهای انسانی و تجهیزات جامعه مدیریت شهری کمک حال کادر درمان و بهداشت شهرستان بودیم.

وی با تاکید بر اینکه پاکبانان همچون کادر درمان، در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا بودند تاکید کرد: انتظار می رفت در این جلسه با اعضای شورای شهر مهربانه تر رفتار شود چون تمامی اعضای شورای شهر در راستای توسعه همه جانبه شهر و خدمت رسانی بهتر به مردم با همه دستگاه های اجرایی تعامل داشته و دارند.

حیدری با اشاره به اینکه با وجود گردشگر پذیر بودن شهر انزلی و برخورداری این شهر از مواهب طبیعی و الهی همچون تالاب و دریا، زیر ساخت های خوبی برای بندرانزلی تعریف نشده است، تاکید کرد: با توجه به معلق شدن شهردار بندرانزلی از سوی مراجع قضایی، شاخص هایی برای انتخاب شهردارهمچون دوره های گذشته وجود دارد که کلیه اعضای شورای شهر با لحاظ آن شاخص ها نسبت به انتخاب شهردار اقدام می کنند.

وی با بیان اینکه با تلاش اداره آبفای بندرانزلی بخشی از فاضلاب های این شهر ساحلی به تصفیه خانه منتقل شده است تاکید کرد: با وجود اینکه بندرانزلی دارای 130 هزار نفر جمعیت است اما در تخصیص اعتبارات ملی باید به عنوان شهری بالای 300 هزار نفر جمعیت دیده شود چرا که در ایام سفرهای نوروزی و تابستانی سیل مسافران به این شهر باعث افزایش هزینه ها و همچنین رشد خدمت رسانی به مردم را موجب می شود.

رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اشاره به آماده سازی پل تاریخی غازیان برای ایجاد مرکزی گردشگر پذیر کفت: با کمک اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان لوله های انتقال آب آبفای شهرستان از روی این پل تاریخی برداشته شده و به پل ولایت منتقل می شود تا این پل تاریخی با انجام زیباسازی بر روی آن به مکانی جذاب و گردشگر پذیر برای مسافران ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *