خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: اصحاب رسانه در خط مقدم اطلاع رسانی بحران کرونا خوش درخشیدند


رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد؛ در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه، از اصحاب رسانه که در بحران کرونا در سنگر اطلاع رسانی از هیچ کوششی فروگذار نکردند، قدردانی کرد.


دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، فرا رسیدن ۱۷ مردادماه؛ روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت و از اصحاب رسانه که در بحران کرونا در سنگر اطلاع رسانی برای آگاهی بخشی جامعه و پیشگیری از شیوع گسترده این بیماری تلاش کردند و از هیچ کوششی فروگذار ننمودند، قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

 ‌بسمه تعالی

نقش بی بدیل خبرنگاران و اصحاب رسانه در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم  در عصر ارتباطات،  بر هیچکس پوشیده نیست. در این راستا با شیوع بیماری کووید19 در کشور  به ویژه در استان گیلان،  اصحاب رسانه و خبرنگاران پرتلاش، همگام با مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس، برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم جهت پیشگیری و درمان  بیماری کرونا، تمام توان خود را به کارگرفتند و تعدادی از این عزیزان نیز با حضور در مراکز درمانی و بخش های مراقبت ویژه برای به تصویر کشیدن  ایثارگری های مدافعان سلامت، جان خود را به خطر انداختند که تلاش های بی منت این عزیزان ستودنی و قابل تقدیر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، فرا رسیدن 17مرداد؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعالان این عرصه، تبریک می گویم و از خداوند منان، سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون آنان را مسئلت می نمایم.

دکتر ارسلان سالاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *