کد خبر: 58014
تاریخ انتشار: 11/آذر/1401 - ساعت : 13:18

رونمایی از مجسمه هایپر رئال میرزا کوچک در کنگره میرزا کوچک جنگلی

رونمایی از مجسمه هایپر رئال میرزا کوچک در کنگره میرزا کوچک جنگلی

در ادامه برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره بین‌المللی میرزا کوچک جنگلی که در تالار مرکزی رشت و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد از مجسمه هایپر رئال میرزا کوچک که توسط شهرداری رشت تهیه شده رونمایی به عمل آمد.

اجلاسیه پایانی کنگره شهید میرزا کوچک جنگلی با سخنرانی محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور استاندار گیلان، نماینده ولی فقیه، شخصیتهای کشوری و استانی، شهردار رشت، اعضای شورای اسلامی شهر و نخبگان، فرهیختگان، هنرمندان و پژوهشگران در تالار مرکزی رشت برگزار شد.
در این مراسم و در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن رونمایی از تمبر میرزا کوچک جنگلی و تقدیر از بهروز افخمی به عنوان چهره برتر هنری‌ و کارگران سریال کوچک جنگلی، از مجسمه هایپر رئال میرزا کوچک که توسط شهرداری رشت تهیه شده است هم رونمایی شد.

با توجه به اینکه سید امیرحسین علوی شهردار رشت امسال با ابلاغ حکمی از سوی سید مجید امامی دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور به عنوان مدیر کمیته فضاسازی، تبلیغات و ساخت تندیس‌های کنگره بین المللی میرزا کوچک جنگلی انتخاب شده بود؛ ساخت ۷ المان میادین و کلیه فضاسازی در راستای برگزاری اجلاسیه پایانی کنگره شهید میرزا کوچک جنگلی توسط شهرداری رشت صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *