کد خبر: 5670
تاریخ انتشار: 5/آذر/1397 - ساعت : 09:56

رودخانه طغیان زده رودبارچیره در فومن یک پراید با 2 سرنشین را بلعید

رودخانه طغیان زده رودبارچیره در فومن یک پراید با 2 سرنشین را بلعید

در پی بارش شدید چند روز اخیر در گیلان سقوط یک دستگاه خودرو سواری پراید با 2 سر نشین به  رودخانه طغیان زده رودبارچیره شهرستان فومن مردم این منطقه را غمگین و دل نگران کرده است .

به گزارش خط قرمز ، این حادثه چنان روح و روان مردم این شهررا جریه دار کرده است که خودشان آستین ها را بالا زده اند و  به کمک هلال احمر لاشه له پراید را از رودخانه بیرون کشیدند .

این درحالی است که سایت ها و کانال های خبری و مجازی این شهر اعلام کردند:

” رودبارچیره، روستایی از توابع بخش مرکزی فومن در استان گیلان است و این روستا با پل معروفش که بارها در طی این سالها مورد بازدید مسئولان تراز اول کشور و استان قرار گرفته و امروز بی تدبیری مقامات باعث شد تا ما شاهد زجر مردم منطقه بخاطر از دست دادن عزیزانشان باشیم و!!!! (صفیر گیلان )

حادثه سقوط یک دستگاه پراید با سرنشین به داخل رودخانه به دلیل جاری شدن سیلاب و به زیر آب رفتن پل آبنما رودبارچیره بود که موجب شد طغیان رودخانه 4 تن از جوانان شهر فومن را ببلعد و پدران و مادران این منطقه را  دلنگران و مظطرب سازد .

به گزارش خط قرمز و به گفته اهالی حاضر در این صحنه   امداد گران جمعیت هلال احمر فومن از ابتدای اعلام این حادثه  برای پیداکردن اثری از ماشین و سرنشینان آن تن به طغیان زدند و فقط چند تن از مسئولان این شهر تنها نظارگر این حادثه تلخ بودند.

با تمام تلاش امدادگران زحمتکش جمعیت هلال احمر استان گیلان و شهرستان فومن که به گفته اهالی منطقه از ساعات اولیه در این روستا و در مسیر رودخانه با همراهی اهالی منطقه در حال جستجو هستند تنها لاشه یک پراید از این رودخانه تا این لحظه در حدود ۷۰۰ متری منطقه حادثه پیدا شد و از مفقودان حادثه خبری نیست.

گفتنی است که ظهر امروز 5 آذر جسد یکی از مفقود شدگان حادثه رودبارچیره در منطقه پیشده فومن پیدا شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *