کد خبر: 24615
تاریخ انتشار: 16/شهریور/1398 - ساعت : 21:11

رسانه اسلامی در تربیت و الگوسازی مدیران پاک دست اثر گذار است

رسانه اسلامی در تربیت و الگوسازی مدیران پاک دست اثر گذار است


مدیرکل سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان از اصحاب رسانه خواست تا نگرش جامعه را نسبت به زندانیانی که ناخواسته به زندان کشانده می‌شوند را تغییر دهند.


سید حمید حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در سالن اجلاس اداره کل زندان‌های گیلان با بیان اینکه رسانه اسلامی در تربیت و الگوسازی مدیران پاک دست اثر گذار است، اظهار کرد: همه مدیران باید در قبال مدیران پاسخگو باشند و این خبرنگاران هستند که در تغییر نگرش‌های جامعه اثرگذار است.

وی با بیان اینکه علیرغم زندانیان مجرم و تبهکار عده‌ای ناخواسته زندان کشانده می‌شوند، افزود: رسانه‌ها بلید نگرش جامعه و بینش افراد را نسبت به عده کثیر زندانیان که ناخواسته به زندان کشیده شده‌اند تغییر دهند.

مدیرکل سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان گیلان با اشاره عملکردهای صورت گرفته در سطح زندان‌های استان گفت: فضای خدمت در عرصه‌های اشتغال، زندانبانی، عمران، رفاه، بهداشت و سایر موارد در زندان ها بسیار زیاد است و خبرنگاران می‌توانند با دلسوزی و احساس مسؤولیت در افزایش عملکرد اداره کل همکاری کنند.

حسینی با اشاره به باز بودن عرصه خدمات رسانی اصحاب رسانه در افزایش عملکرد سازمان زندان‌ها تصریح کرد: کار اداره کل زندان‌ها تنها زندانی کردن افراد نیست بلکه ارائه خدمات آموزشی، اشتغال، روانشناختی و بازپروری در دستور کار سازمان زندان‌ها است و لازم است اصحاب رسانه در راستای اعتلای جامعه در سالم‌سازی و هدایت جامعه بیشتر همکاری کند.

وی با بیان اینکه باید عملکرد مدیران شفاف باشد، گفت: در آینده نزدیک نشست خبری و بازدید اصحاب رسانه در یکی از زندان‌های گیلان برگزار خواهد شد تا مردم با عملکرد اداره کل سازمان‌ها بیشتر آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *