کد خبر: 33658
تاریخ انتشار: 11/اردیبهشت/1399 - ساعت : 09:08

رسانه‌های فعال در پوشش اخبار «رزمایش مواسات» تجلیل می‌شوند

رسانه‌های فعال در پوشش اخبار «رزمایش مواسات» تجلیل می‌شوند


رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان از رسانه‌هایی که عملکرد بهتری درباره پوشش کمک‌های مومنانه و رزمایش مواسات داشتند تجلیل می‌کنیم.


مهدی پارسا به توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و اظهار داشت: ایشان به مردم جهت کمک به همنوعان خود توصیه کردند و مردم بصیر مومن و انقلابی ایران به ندای ایشان لبیک گفته و به یاری نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا شتافتند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این سازمان بر‌اساس رسالت خود از همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا تیم‌های رسانه‌ای را برای انعکاس ایثارگری‌های کادر درمان هدایت کرد گفت: کادر درمان و بسیجیان در این ایام شبانه‌روز تلاش کردند تا بتوانند آسیب‌های ناشی از ویروس کرونا را به حداقل برسانند و رسانه‌ها نیز این حماسه‌ها را به تصویر کشیدند.

وی به اقدامات سازمان بسیج رسانه گیلان در ایام ویروس کرونا اشاره کرد و عنوان داشت: تلاش کردیم که کمک‌های خیران و گروه‌های جهادی به مردم و نیازمندان را از طریق رسانه‌های مجازی و مکتوب به اطلاع مردم برسانیم و علاوه بر این به فعالان رسانه‌ای استان بسته‌های بهداشتی اهدا شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان خاطرنشان کرد: قرار است این سازمان برنامه‌ای با مشارکت مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت جهت تجلیل و قدردانی از رسانه‌هایی که در موضوع کمک مومنانه و به تصویر کشیدن این ایثارگری‌ها فعال بودند برگزار شود.

پارسا جزئیات ویژه‌برنامه مذکور را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: فعالیت پایگاه‌های خبری، خبرگزاری و نشریات استان گیلان درباره کمک مومنانه به نیازمندان در ایام شیوع کرونا رصد می‌شود و رسانه‌هایی که بتوانند گزارش‌های بهتر، کامل‌تر و مناسب‌تری را از این موضوع به تصویر بکشند مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه فعالیت رسانه‌های استان گیلان از ابتدای اسفند 98 تا پایان ماه مبارک رمضان مورد رصد قرار می‌گیرد اظهار داشت: قرار است پس از پایان ماه مبارک رمضان از یک نشریه استانی، یک پایگاه خبری و یک خبرگزاری که عملکرد بهتری درباره پوشش کمک‌های مومنانه و تهیه گزارش درباره این موضوع داشتند را مورد تقدیر قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *