خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می کنند


مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با تاکید بر اینکه نیازمند ایجاد جبهه واحد رسانه ای هستیم، گفت: همه رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می کنند.


مهدی پارسا امروز در بازدید از خبرگزاری های ایسنا و ایکنا گیلان با اشاره به نقش رسانه های شنیداری و دیداری در جامعه و جریان سازی خبری اظهار کرد: باید با مدلسازی و ایجاد جذابیت بالا و گسترش فضای نشاط بین مردم، با این جنگ نابرابر فرهنگی و رسانه ای مقابله کرد.

وی با بیان اینکه در سازمان بسیج رسانه نگاه جناح بندی به رسانه ها وجود ندارد، ادامه داد: از ظرفیت تمام رسانه ها در مقابله با رسانه های غربی و ایجاد امید در جامعه استفاده می شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، گفت: رسانه ها نباید از رسالت اصلی شان که بیان دغدغه مردم است دور  شوند.

پارسا با تاکید بر اینکه نیازمند ایجاد جبهه واحد رسانه ای هستیم، یادآور شد: همه رسانه های داخلی در دایره انقلاب و به دور از جناح بندی عمل می کنند.

وی با اشاره به راه اندازی دو مدرسه سواد رسانه‌ای کشور برای نخستین بار در رشت، اضافه کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مضرات فضای مجازی از اهداف راه اندازی است.

پارسا با بیان اینکه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور رسانه‌های فعال در گیلان برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره ۲۱ دیماه همزمان با سالروز قشر بسیج رسانه در گیلان با حضور رسانه های استان برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با ۹ محور برگزار خواهد شد افزود: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه‌های اقدامی، بصیرت، اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و رونق تولید جزو ۹ محور آن هستند.

پارسا به نقش ویژه پنجمین جشنواره ابوذر در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و تصریح کرد: بخش‌های مختلف جشنواره ابوذر امسال شامل خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، مقاله، عکس و موشن‌گرافیک است که باید بتوانیم آثار ماندگاری به نمایش بگذاریم.

وی شهیدان سیداسماعیل سیرت‌نیا، محمدرضا نشرودکل، سیدمحمد اسحاقی، مجید ثابت‌قدم، ابوالقاسم اخوان، حامد کوچک‌زاده، میرزا کوچک جنگلی و حجت‌الاسلام ابراهیم انصاری، نریمان مددی‌مژدهی و محمدمهدی مقدمی را  از ۱۰ شهید رسانه استان گیلان عنوان کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *