کد خبر: 33027
تاریخ انتشار: 24/فروردین/1399 - ساعت : 10:14

رئیس پلیس راهور گیلان خبر داد:تعطیلی مراکز تعویض پلاک استان تا اطلاع ثانوی

رئیس پلیس راهور گیلان خبر داد:تعطیلی مراکز تعویض پلاک استان تا اطلاع ثانوی


رئیس پلیس راهور گیلان از ادامه روند تعطیلی مراکز تعویض پلاک و آموزشگاه‌های رانندگی استان تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: منع تردد خودروهای پلاک داخل استان در معابر استانی نیز برطرف شده است و خودروهای پلاک بومی از این پس می‌توانند در معابر داخلی استان تردد کنند.


سرهنگ امیر طالبی  با اشاره به اینکه این اقدام در راستای تصمیمات ستاد مقابله با کرونا گرفته شده است، گفت: به دلیل کثرت مراجعه کنندگان به مراکز تعویض پلاک و رعایت نشدن فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی احتمال شیوع ویروس کرونا متصور است.

این مقام انتظامی افزود: آموزشگاه‌های رانندگی و همه آزمون‌های مربوط به گواهینامه رانندگی در سطوح مختلف نیز برابر تصمیم ستاد مقابله با کرونا کشور تا اطلاع بعدی و فراهم شدن شرایط ایمنی لازم تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: منع تردد خودروهای پلاک داخل استان در معابر استانی نیز برطرف شده است و خودروهای پلاک بومی از این پس می‌توانند در معابر داخلی استان تردد کنند، اما منع تردد برای خودروهای پلاک غیر بومی استان همچنان وجود دارد و از ورود آنها به داخل گیلان جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان خاطرنشان کرد: هرگونه تغییر در اجرای طرح‌های ترافیکی و اطلاعیه‌های مرتبط در این زمینه نیز از طریق پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *