کد خبر: 33049
تاریخ انتشار: 25/فروردین/1399 - ساعت : 10:32

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت : اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایط نامساعدی قرار دارند

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت : اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایط نامساعدی قرار دارند


رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت: اقشار آسیب پذیر جامعه نیازمند مساعدت ویژه دولت به منظور مقابله با ویروس کرونا هستند.


ابراهیم اخوان با اشاره به افزایش مشکلات معیشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه اظهار کرد: کرونا موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و این در حالی است که بسیاری از این افراد با مشکلات متعددی از جمله اقساط وام، کرایه خانه و… مواجه هستند.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید به طور ویژه با مردم بالاخص اقشار آسیب پذیر جامعه در مقابله با ویروس کرونا مساعدت کند افزود: بیش از دو ماه است که با کرونا دست به گریبان هستیم ، اما در کنار تمامی دغدغه هایی که پیرامون مباحث بهداشتی و حفظ سلامت در جامعه مطرح است نباید اجازه داد تا دغدغه های معیشتی نیز بر انبوه مشکلات مردم افزوده شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با تاکید بر اینکه اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایط نامساعدی قرار دارند بیان کرد: افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، دستفروشان ، رانندگان تاکسی و… از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه بوده که نیازمند حمایت همه جانبه دولت هستند.

اخوان با اشاره به اینکه کاهش ترددها موجب کسادی بازار برای بسیاری از مشاغل شده است تصریح کرد: رانندگان تاکسی از جمله این افراد هستند که معیشتشان ارتباط تنگاتنگی با تردد مردم دارد و این روزها به واسطه شیوع کرونا با کسادی شدید مواجه شده اند.

وی با تاکید بر اینکه دولت تامین وسایل محافظتی برای اقشار آسیب پذیر را بر عهده بگیرد گفت: این روزها که برای خروج از منزل به وسایل محافظتی همچون دستکش و ماسک نیاز است بسیاری از افراد به واسطه مشکلات مالی توانایی خرید مداوم این وسایل را نداشته و انتظار می رود دولت در این باره تمهیدات ویژه ای بیاندیشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *