کد خبر: 34147
تاریخ انتشار: 28/اردیبهشت/1399 - ساعت : 14:53

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان : ۱۶۰ بسته حمایتی بین اصحاب رسانه گیلان توزیع شد

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان : ۱۶۰ بسته حمایتی بین اصحاب رسانه گیلان توزیع شد


رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: ۱۶۰ بسته ۲۵۰ هزار تومانی حمایتی بین اصحاب رسانه گیلان توزیع شد.


مهدی پارسا به نقش موثر رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی کمبودهای بخش بهداشت و درمان اشاره کرد و اظهار داشت: رسانه‌ها در ایام شیوع ویروس کرونا عملکرد خوبی داشتند و با به تصویر کشیدن مجاهدت کادر درمان و کاستی‌های این بخش به رسالت خود عمل کردند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان به لزوم قدردانی از زحمات اصحاب رسانه در ایام شیوع کرونا اشاره کرد و بیان داشت: یکی از مشاغلی که در ایام بحران کرونا با وجود معضلات و سختی‌های فراوان به وظایف خود عمل کرد و موجب آگاهی جامعه درباره این بیماری شدند اصحاب قلم و رسانه بودند.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج رسانه جهت حمایت از قشر زحمتکش رسانه به آنها کمک می‌کند تصریح کرد: این سازمان در عرصه‌های مختلف به حمایت از اهالی رسانه می‌پردازد و از این رو بین برخی از رسانه‌های استان گیلان بسته‌های حمایتی توزیع کردیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان به نحوه توزیع و انتخاب رسانه‌های دریافت کننده بسته‌های معیشتی اشاره کرد و گفت: بسیج رسانه در این مدت رسانه‌های دارای مشکل در ایام کرونا را بررسی کرد و بسته‌های معیشتی و کمکی خود را بین آنها توزیع کرد.

پارسا با بیان اینکه بسیج رسانه در این مدت 100 بسته معیشتی ویژه اصحاب رسانه را در رشت توزیع کرد اظهار داشت: همچنین 10 بسته معیشتی و 50 بسته حمایتی در رودسر توزیع شد که ارزش این بسته‌ها به مبلغ 250 هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *