کد خبر: 33488
تاریخ انتشار: 5/اردیبهشت/1399 - ساعت : 22:25

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خبرداد :برگزاری جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» در گیلان

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خبرداد :برگزاری جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» در گیلان


رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از برگزاری جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» در گیلان خبر داد و گفت: عکاسان خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی گیلان تا پایان ماه مبارک رمضان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند.


«مهدی پارسا» به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک مؤمنانه همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: پس از این سخنان، اقدامات جدی در خصوص کمک به نیازمندان و آسیب‌ دیده‌گان بیماری کرونا در سراسر کشور به ویژه گیلان در حال انجام است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: در کنار اقدامات گروه‌های جهادی و عموم مردم در تحقق کمک مؤمنانه مورد اشاره رهبر معظم انقلاب، بازتاب و پوشش رسانه‌ای این کمک‌های خداپسندانه امری ضروری است.

وی به اقدامات سازمان بسیج رسانه گیلان در حمایت از رسانه‌های فعال در پوشش کمک‌های مؤمنانه اشاره و تصریح کرد: در همین راستا، جشنواره عکس ویژه خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری با موضوع پوشش تصویری کمک مؤمنانه در گیلان برگزار می‌شود.

پارسا تاکید کرد: این جشنواره عکس در موضوعات کمک‌های مؤمنانه به اقشار نیازمند جامعه، تولید ماسک و دستکش در مساجد و هیئات مذهبی، ضدعفونی اماکن، معابر، شهرها و روستاها و ایثار و مجاهدت مدافعان سلامت و نیروهای بسیج، نظامی، انتظامی و خدمات شهری برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقه عکس، اظهار کرد: عکاسان گیلانی می‌توانند لینک گزارش تصویری منتشر شده خود در هر یک از خبرگزاری‌‌ها و پایگاه‌های خبری استان را به همراه نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و شماره تماس، به پست الکترونیکی basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.

وی یادآور شد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، پنجم خرداد ماه 1399، همزمان با پایان ماه مبارک رمضان است.

پارسا با اشاره به اینکه جشنواره عکس «کمک مؤمنانه» با مشارکت شهرداری رشت برگزار می‌شود، اذعان کرد: پس از انجام داوری، به سه آثار ارسالی به دبیرخانه لوح تقدیر و جوایزی اهدا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *