خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: پروژه بیمارستان‌های مستقل در گیلان اجرایی می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به این که بزودی، پروژه بیمارستان‌های مستقل در گیلان اجرایی می‌شود، گفت: بیمارستان‌های استان که شرایط لازم را برای استقرار این مهم دارند، بزودی این پروژه در آن‌ها اجرایی می‌شود.

به گزارش خط قرمز ، شاهرخ یوسف‌زاده چابک در جلسه شورای راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در حوزه سلامت استان، اظهار کرد: باید باور استان نسبت به پذیرش توریسم سلامت تغییر کند تا از ظرفیت‌های این مهم برای ارتقا و بهبود زیر ساخت‌های حوزه سلامت گیلان استفاده شود.

وی تصریح کرد: توجه به مسایل انگیزشی و بهره‌‌مندی از ظرفیت بخش‌های ViP در مراکز درمانی می‌تواند منجر به توسعه خدمات درمانی استان شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ادامه داد: تعیین فرایندها و بهبود روند موجود از مسایل حایز اهمیتی است که باید همیشه مدنظر صاحبان فرایند قرار بگیرد و در این راستا توجه به سیاستگذاری کلان و برنامه‌ریزی شده دانشگاه نیز مورد انتظار است.

یوسف‌زاده با اشاره به اینکه با ایجاد یک تفکر علمی می‌توان شاهد بهبود روندهای موجود و تحقق اهداف استراتژیک بود، خاطرنشان کرد: برای برون رفت از شرایط خاص و ویژه، نیازمند ترسیم یک برنامه راهبردی هستیم.

وی گفت: ارزش آفرینی برای ذی نفعان یکی از مهمترین استراتژی‌های حوزه سلامت است که در این زمینه باز مهندسی فرایندها برای تحقق آن، در دستور کار قرار دارد و تمامی صاحبان فرایند، باید تا تحقق کامل آن در لایه‌های مختلف دانشگاه تلاش کنند.

یوسف‌زاده با اشاره به این که بزودی، پروژه بیمارستان‌های مستقل در گیلان اجرایی می‌شود، یادآور شد: دستورالعمل اداره بیمارستان مستقل از سوی وزارت متبوع به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است، و بیمارستان‌های استان که شرایط لازم را برای استقرار این مهم دارند، بزودی این پروژه در آن‌ها اجرایی می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *