کد خبر: 33819
تاریخ انتشار: 15/اردیبهشت/1399 - ساعت : 11:15

دیدار نماینده مردم شریف شهرستان رشت با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان

دیدار نماینده مردم شریف شهرستان رشت با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان

مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :
طرح (( شناسایی مدیران آینده )) سازمان تامین اجتماعی میتواند الگوی مدیریت نظام اداری باشد .

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب علی حسین نژاد بعنوان مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان و آرزوی موفقیت برای وی ، با اشاره به ضرورت اعتماد به توانمندی های داخلی سازمان ها و نهادهای عمومی تاکید کرد : شایسته گزینی کلید حل مشکلات موجود مدیریتی در دستگاههاست . 

ایشان با اشاره به اهمیت سازمان تامین اجتماعی بعنوان مجموعه ای با بیش از 43 میلیون مخاطب در سطح کشور تصریح کرد : گستره ماموریتها و تعهدات این نهاد نشان از اهمیت ، کیفیت و عملکرد مدیران آن در جامعه است .

مهندس جعفرزاده افزود : تامین اجتماعی در دوره مدیریت جدید و جوان خود در زمینه توجه به نیروی انسانی و شایسته گزینی مدیران پیشتاز بوده و ابتکار ارزشمند (( طرح شناسایی مدیران آینده )) برای اولین بار به این شکل در نظام اداری کشور با تمرکز بر شایسته سالاری و ظرفیت های تخصصی منابع انسانی داخلی اجرا شده است . 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، الگوبرداری سایر سازمانها و دستگاههای دولتی و عمومی از این طرح برای انتخاب مدیران را ضروری دانسته و افزود : باید از مجموعه های پیشرو همچون تامین اجتماعی فدردانی نمود که با این اقدام گامی بلند برای تعالی و رشد را سبب گردیده اند . 

در این نشست علاوه بر تبیین عملکرد اقدامات سازمان در جریان شیوع ویروس کرونا توسط مدیرکل تامین اجتماعی و برخی آمار های جامعه تحت پوشش و تعهدات ریالی ، پیرامون موضوعات مختلف از جمله مهمترین چالش های سازمان و صندوق های بیمه ای بحث و گفتگو گردید .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *