کد خبر: 6022
تاریخ انتشار: 8/آذر/1397 - ساعت : 15:21

دیدار مدیر روابط عمومی شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور با مدیران عامل شركت های آبفای شهری و روستایی گیلان

دیدار مدیر روابط عمومی شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور با مدیران عامل شركت های آبفای شهری و روستایی گیلان

مدیر دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی گیلان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش خط قرمز محمد خلیلی پیر در این دیدار با تاکید بر راه اندازی سامانه مردمی 122 در شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور گفت: ارائه خدمات از طریق این مرکز، سرمایه های اجتماعی را که همان مردم هستند افزایش می دهد.
وی افزود: از طریق این سامانه، علاوه بر دريافت گزارشات حوادث بصورت شبانه روزی، می توان خدمات فروش و پس از فروش را بصورت غیرحضوری به مشترکین محترم ارائه کرد.
خلیلی پیر، با اشاره به اهمیت آموزش بانوان و کودکان و نوجوانان در خصوص رعایت الگوی صحیح مصرف و جلوگیری از اسراف آب، تصریح کرد: در این راستا برنامه ها خوبی پیش بینی شده است.
به گزارش خط قرمز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان نیز در سخنانی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه آموزش همگانی و ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب گفت: برای این منظور تفاهم نامه هایی با شرکت آب و فاضلاب شهری، سپاه قدس و جهاد دانشگاهی استان منعقد کرده ایم.
محب علی رنج ور افزود: در راستای گسترش فرهنگ مدیریت مصرف آب در بین دانش آموزان پایه های مختلف، تفاهم نامه ای با اداره کل آموزش و پرورش گیلان در حال انعقاد است که به زودی برنامه هایی را در این حوزه اجرا خواهیم کرد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *