کد خبر: 14350
تاریخ انتشار: 5/فروردین/1398 - ساعت : 11:34

دیدار صمیمی فرمانده سپاه قدس گیلان با گروه‌های جهادی در ارتفاعات حویق+تصویر

دیدار صمیمی فرمانده سپاه قدس گیلان با گروه‌های جهادی در ارتفاعات حویق+تصویر

فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در ارتفاعات صعب‌العبور و کوهستانی حویق تالش با خانواده شهیدان جعفری و آبگون و گروه‌های جهادی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خط قرمز ، سردار محمد عبدالله پور ، فرمانده سپاه قدس گیلان در چهارمین روز از سال جدید با حضور در ارتفاعات صعب‌العبور و کوهستانی حویق تالش با گروه‌های جهادی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در حاشیه حضور در این منطقه از نحوه اجرای پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و همچنین عملیات اجرایی مجتمع آب‌رسانی دهستان حویق نیز بازدید کرد.

سردار عبدالله‌پور در ادامه در جمع جهادگران بسیجی که در حال خدمت‌رسانی و اجرای پروژه‌های عمرانی برای مردم روستای دهستان حویق هستند حضور پیدا کرد.

سردار محمد عبدالله‌پور در این دیدار با بیان اینکه سپاه در کنار تمامی اقشار جامعه حضور دارد اظهار کرد: سپاه از مردم تشکیل‌شده و با مردم است و تمامی راهبردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مردم است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج مأموریت‌های وسیعی در مناطق محروم بر عهده دارد افزود: بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه قدس گیلان به‌عنوان یک مجموعه منعطف و تأثیرگذار، ظرفیت عظیمی برای انجام پروژه‌های عمرانی دارند.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم در حوزه‌های مختلف وظیفه ذاتی سپاه و بسیج است گفت: سپاه و ظرفیت گسترده بسیج در رفع نیازها و حل مشکلات مردم همیشه در کنار دولت بوده و در همه این سال‌ها شاهد بودیم که در حوزه‌های مختلف و در قالب‌های گوناگونی همچون محرومیت‌زدایی، بسیج سازندگی و اردوهای جهادی و به‌خصوص در حوزه‌های عمرانی خدمات شایانی را به جامعه ارائه داده‌اند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *