کد خبر: 13318
تاریخ انتشار: 18/اسفند/1397 - ساعت : 18:00

دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در جمع همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان

دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در جمع همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان

دکتر درخشان در جمع همکاران درمان گیلان

صمیمیت و دوستی بین مدیران و همکاران درمان گیلان می تواند نمونه ای برای کشور باشد.

دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در جمع همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان ضمن ابراز خرسندی از حضوردر بین همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان ، صمیمیت و دوستی بین مدیران و همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان رابسیارخوب و نمونه ای برای کشور توصیف نمود
به گزارش خط قرمز – دکتر درخشان در ادامه صحبت های خود الویت های معاونت درمان در سال ٩٨ را سروسامان دادن به مطالبات درمانی طرف های قرار داد بیان نمود و اظهار داشت طبق برنامه های انجام گرفته در سال آینده بخش مهمی ازمطالبات طرف های قرار داد پرداخت خواهد شد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی الویت بعدی سازمان دردرمان را ارتقاء سیستم های آی تی و توسعه دولت الکترونیک بیان داشت و افزود برخی از استانها مثل مدیریت درمان استان گیلان در زمینه ارتقاء دولت الکترونیک پیشگام بوده اند لذا در آینده ای نزدیک این استانها مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
دکتر درخشان سومین الویت مهم معاونت درمان را راه ندازی هلدینگ درمان اظهار داشت و از تلاش های انجام گرفته در این بخش گفت و اظهار امیدواری نمود تا پایان خرداد ماه سال ٩٨ طرح هلدینگ درمان سازمان در استانها استقرار یابد.
شایان ذکر است که در این جلسه دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گزارشی از فعالیتهای مدیریت درمان به ویژه برنامه های طرح توسعه دولت الکترونیک را تشریح نمود و اشاره داشت تا کنون بیش از ٦٥ هزار پرونده بیماران مزمن در مراکز درمانی استان تشکیل شده است . ایشان همچنین به نظام ارجاع داخلی اشاره نمود و افزود بیش از ١٤ درصد ویزیت های متخصصین در سالجاری از طریق نظام ارجاع بوده است که برنامه ریزی شده این آمار درسال آتی بیشتر شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *