خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

دکتر دوستار خبرداد : آیت الله رئیسی به زودی از طریق شبکه استانی باران با مردم گیلان گفت وگو می‌کند

دکتر محمد دوستار پیش از ظهر امروز در نشست خبری شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان که در مهدیه رشت برگزار شد ، با اشاره به اهمیت انتخابات در همه کشورها اظهار داشت: یک انتخابات مهم، حساس و در عین حال پیچیده‌ای را در پیش رو داریم.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان، “انتخابات” را اوج مشارکت‌های سیاسی دانست و با بیان اینکه هرچقدر‌ میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد میزان تاثیرگذاری آن در نظام بیشتر خواهد بود گفت: با شرکت در انتخابات باید یک بازنگری در برنامه‌های دولت انجام شود.

دوستار با اشاره به اهمیت قوه مجریه تصریح کرد: با توجه به شرایط زمانی، انتخابات حساسی را در پیش داریم از طرفی شرایط کرونا تجمعات را محدود کرده است اما آیت‌الله رییسی از روزهای آتی از طریق رسانه‌ ملی با مردم گیلان سخن خواهند گفت‌ و برنامه‌های خود‌ در حوزه‌های مختلف را  تبیین می‌کنند.

وی با بیان اینکه جنگ رسانه‌ای که توسط دشمنان قسم‌خورده نظام و بدخواهان داخلی شکل گرفته بر میزان پیچیدگی موضوع افزوده است گفت: هم‌اکنون با بمب‌باران تبلیغاتی رسانه‌های بیگانه در زمینه عدم مشارکت مواجه هستیم یا برخی سلبریتی‌ها که با جمله “نه به رأی دادن” مردم را در فضای مجازی تحریک می‌کنند.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان ابراز داشت: در این شرایط، رسانه‌های داخلی می‌بایست از ظرفیت‌های خود در راستای مشارکت حداکثری و تبیین دستاوردهای مشارکت بکوشند تا مردم بتوانند انتخاب درست داشته باشند و این انتخاب در زندگی مردم تاثیر دارد.

دوستار با بیان اینکه رعایت شئونات اخلاقی در حین و بعد از انتخابات برای ما اهمیت دارد افزود: شرایط فعلی کشور نیازمند تحول است و آیت‌الله رییسی نیز با توجه به درخواست‌های متعدد اقشار مختلف اعم از دانشگاهیان، نخبگان، بازاریان، جوانان، بازنشستگان، بانوان و دیگر اقشار تصمیم به حضور در انتخابات گرفت و وارد این صحنه شد.

وی با اشاره به اینکه امروز حوزه‌های مختلف اجتماعی و روابط بین‌الملل نیازمند تحول است تصریح کرد: آیت‌الله رییسی هرجا که ورود کرده همواره منشأ تحول بوده است و گره‌هایی که دیگران فکر می‌کردند بازشدنی نیست را باز و برای حل مسائل مختلف تلاش کرده است.

دوستار به ضرورت ورود آیت‌الله رییسی به حوزه‌های اشتغال، رفاه و معیشت مردم با تفکر انقلابی و مدیریت جهادی اشاره و بیان کرد: تعدادی از تشکل‌های سیاسی، علمی و قومی در این مسیر احساس تکلیف کردند که در این عرصه برای ترغیب مردم به مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح دارای تفکر انقلابی، جهادی و کارنامه موفق فعالیت کنند.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان با بیان اینکه این شورا برای ساماندهی ستادها در استان شکل گرفت ابراز داشت: برگزاری همایش‌ها و گردهمایی‌های مختلف در برنامه است اما نکته‌ای که مورد تاکید آیت‌الله رییسی بوده این است که در فعالیت‌های سیاسی، اخلاق فراموش نشود.

دوستار به اشاره به راه‌اندازی “هر خانه یک ستاد” در سطح استان گفت: افراد زیادی مراجعه کردند و گفتند ما بدون هیچ چشمداشتی در حال فعالیت هستیم چون انتطار تحول داریم و آیت‌الله رییسی هم مرد تحول است و طرح “هر خانه یک ستاد” هم با این هدف اجرا شد که هر کس در محیط خانواده خود اقدام به روشنگری کند.

وی یکی از ویژگی‌های آیت‌الله رییسی را برخورداری از برنامه مبتنی بر کارنامه دانست و ابراز داشت: ایشان به زودی از طریق شبکه استانی باران با مردم گیلان گفت وگو می‌کند البته چالش‌های مختلف استان در حوزه تغییر اراضی، گردشگری، جوانان و دیگر حوزه‌ها نیز طبقه‌بندی و برای ایشان ارسال شد.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان با بیان اینکه نگاه آیت‌الله رییسی، تحول در حوزه‌های مختلف با رویکرد علمی است افزود: نخستین گروهی که تقاضا داشتند ایشان وارد انتخابات شود در واقع دانشگاهیان و تعدادی از اساتید با سطح بالا بودند که در یک بیانیه سراسری از ایشان تقاضا کردند به صحنه ورود کند.

دوستار بیان کرد: توجه به توانمندی‌های داخلی همواره مورد توجه است از طرفی برای اینکه در تعاملات جهانی دست پُر باشیم باید به توانایی‌های داخلی بسیار توجه شود؛ امروز در حوزه موشکی و هسته‌‌ای بیشتر از حوزه اقتصادی تحریم هستیم اما توجه به توانمندی‌های داخلی عامل موفقیت در حوزه موشکی و هسته‌ای بوده است.

وی افزود: ساخت ۴ میلیون مسکن و مبارزه با فساد جزو برنامه‌های آیت‌الله رییسی است؛ ایشان به محض اینکه وارد حوزه قضایی شد نخستین اصلاحات را در همان مجموعه انجام داد که نشان می‌دهد بر سر منافع مردم با کسی تعارف ندارد و به دنبال تحول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *