کد خبر: 33221
تاریخ انتشار: 29/فروردین/1399 - ساعت : 23:31

دکتر حاجی محمدی شهردار رشت به اتفاق جمعی از مدیران این مجموعه با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دیدار نمودند

دکتر حاجی محمدی شهردار رشت به اتفاق جمعی از مدیران این مجموعه با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دیدار نمودند

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با شهردار رشت :درک متقابل ، تعامل و همکاری سرلوحه فعالیتهای ارتباطی ما با شرکای اجتماعی است 


در نخستین روزهای انتصاب حسین نژاد مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان ، دکتر حاجی محمدی شهردار رشت به اتفاق جمعی از مدیران این مجموعه با ایشان دیدار نمودند . 

دکتر حاجی محمدی در این نشست با اشاره به اینکه تامین اجتماعی بواسطه وجود خیل نیروهای مولد و شرکتها و مجتمع های اقتصادی در عائله خود بمنزله یک دولت قلمداد میگردد اظهار داشت : دو مجموعه شهرداری و تامین اجتماعی از حیث نوع رفتار اجتماعی مخاطبان از منظر مطالبه گری و نیازها شباهتهای زیادی به یکدیگر دارند . 

شهردار رشت با تاکید براینکه بخشی نگری هر مجموعه مانعی برای رشد و توسعه محسوب میگردد افزود : شهرداری ها همچون تامین اجتماعی متعلق به مردم هستند و خدمات عمومی ارائه میدهند و باید تلاش گردد با همراهی دوسویه برای اعتلای آنها گام برداشت . 

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز در این نشست صمیمانه با بیان اینکه مخاطبین شهرداری ها تک تک شهروندان بوده و فعالیتهای عمرانی ، خدماتی و اجتماعی این مجموعه سبب گردیده که شهرداری از کارفرمایان ویژه ما محسوب شوند اظهار داشت : درک متقابل ، تعامل و همسوئی سرلوحه فعالیتهای ارتباطی ما با شرکای اجتماعی است . 

بررسی راهکارهای تعیین تکلیف دیون معوق شهرداری رشت در 5 منطقه ، 10 سازمان و یک شرکت وابسته و مساعدت بمنظور دریافت لیستهای جاری پرسنل این مجموعه در شرایط خاص فعلی بدلیل شیوه ویروس کرونا ، با توجه به محدودیتهای پیش آمده برای درآمدزایی از مهمترین مباحث مطروحه در این نشست با حضور کارشناسان و مدیران همراه بود . 

 

خبرنگار : مهرداد چهره گشا

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *