کد خبر: 2293
تاریخ انتشار: 21/مهر/1397 - ساعت : 13:37

دکتر ادگاردو روبین، پژوهشگر و مبلغ مشهور آرژانتینی، روز گذشته در نشست انقلاب اسلامی مقدمه اسلام جهانی در مسجد امام حسن( علیه السلام) رودسر

دکتر ادگاردو روبین، پژوهشگر و مبلغ مشهور آرژانتینی، روز گذشته در نشست انقلاب اسلامی مقدمه اسلام جهانی در مسجد امام حسن( علیه السلام) رودسر

مسئولیت بازسازی امت اسلامی به دست خود مسلمانان است
انقلاب اسلامی، اسلام مهجور و مجهول را به گفتمان تبدیل کرده است
انقلاب اسلامی خط بطلان بر ناکارآمدی اسلام کشید
امام خمینی امت اسلام را بیدار کرد
انقلاب اسلامی اسلام را از ضعف بیرون آورد و مقتدر کرده است

به گزارش پایگاه خبری خط قرمز دکتر ادگاردو روبین، پژوهشگر و مبلغ مشهور آرژانتینی، روز گذشته در نشست انقلاب اسلامی مقدمه اسلام جهانی در مسجد امام حسن( علیه السلام) رودسر اظهار کرد: هدف خداوند با فرستادن انبیا، حضرت رسول اکرم( صلی الله علیه و آله وسلم) و قرآن کریم ساخت یک تمدن الهی بود.
وی در این مراسم که به همت اداره اوقاف رودسر و هئیت شهدای مدافع حرم گیلان برگزار شده بود افزود: پس از به انحراف رفتن بشریت در بهره برداری از انبیا، قران کریم و یازده امام معصوم، خداوند حکیم حجت دوازدهم را از چشم مردم پنهان کرد.
این مبلغ آرژانتینی خاطرنشان کرد: مسئولیت بازسازی امت اسلامی اکنون بعد از تخریب و تحریف ساختار الهی به دست خود مسلمانان است.
وی در ادامه گفت: اگر تحقق حکومت الهی و بازسازی تمدن اسلامی صورت بگیرد، خداوند حجت دوازدهم و امام عصر(عجل الله تعالی فرجه شریف) را برای مردم آشکار کرده و به سوی مردم می فرستد.
دکتر ادگاردو روبین اعلام کرد: ما برای هزار و 400 سال نمی دانستیم چه کار کنیم تا که خداوند یک شبه امام به نام روح الله الموسوی خمینی به سوی مردم فرستاد.
وی اظهار داشت: امام راحل به عنوان یک عبد صالح قیام کرد تا قطعات ساختار الهی را که پراکنده، تضعیف و تحریف شده بود برای ساخت تمدن الهی اسلام دوباره جمع آوری کرده و این تمدن را احیا کند.
این پژوهشگر اذعان کرد: توفیقاتی که به جمهوری اسلامی عنایت شده و آثاری که این نظام الهی در سطح بین اللمی داشته همه برای بازسازی تمدن الهی و مقدمه ای برای تشکیل حکومت الهی حضرت مهدی است.
وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران عناصری را که خداوند متعال برای سعادت به بشریت داده بود و تحریف و سنتی و سوکولار شده بود را اصلاح کرده و در اختیار بشریت قرار داد.
روبین تاکید کرد: امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) به دنیا نشان داد دین افیون ملتها نیست بلکه موتور محرک ملتها برای قیام علیه ظلم و طاغوت است.
وی گفت: پس از پیروزی انقلاب، دنیا متوجه شد که دین قدرت متحول کردن تاریخ و مفاهیم و قلوب را دارد.
این مبلغ آرژانتینی با بیان اینکه تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، آحاد امت اسلامی بی هدف زندگی می کردند، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، نیروی روانی، اخلاقی، ارزشی و عقیدتی به امت اسلامی تزریق کرد.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی به مسلمانان جهان نشان داد که هدف ما مبارزه با ظلم، ساخت تمدن اسلامی و احیای قران و سنت و بازسازی ساختار الهی معرفی شده از سوی پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله وسلم) است.
روبین، معرفی دشمن را از دیگر دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ما در آرژانتین و آمریکای جنوبی عاشق چگوآرا بودیم.
وی خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی راه را مشخص کرد و به بشریت فهماند کار ما غرق شدن در زندگی روزمره و لذات زندگی نیست، کار ما بندگی خداوند و شناخت اهل بیت و پیروی از سیره آنان است.
این پژوهشگر در بخشی دیگر از سخنان خود اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران، اسلام از مهجوریت درآورده و به زندگی مردم کشانده است به طوری که امروزه رسانه ای نیست درباره اسلام مطلبی منتشر نکند.
وی اعلام کرد: انقلاب اسلامی، اسلام مهجور و مجهول را به گفتمان تبدیل کرده است و اکنون مرگ بر آمریکا در ایران یک شعار نیست یک حقیقت است.
این مبلغ آرژانتینی اظهار داشت: دشمانان اسلام، اسلام را ناکارآمد معرفی کرده بودند اما انقلاب اسلامی با چهار میلیون دانشجو، قدرت علمی و نظامی، پیشرفت های پزشکی، قدرت مقاومت و مهندسی معکوس خط بطلان بر ناکارآمدی اسلام کشید و دشمنان اسلام را دیوانه کرده است.
وی اذعان داشت: از دیگر عناصری که دشمنان اسلام را دیوانه کرده است عنصر ولایت فقیه است.
روبین افزود: در جمهوری اسلامی اگر کسی می خواهد در راس حکومت قرار بگیرد باید چهل سال درس بخواند و توسط فقهای جامعه که اسلام و قرآن و دین را می شناسند انتخاب شوند.
وی تاکید کرد: امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) امت اسلام را که خواب بودند بیدار کرد. پراکندگی شیعیان را به وحدت تبدیل کرد و اکنون مسلمانان جهان محوری به نام ولایت فقیه و امت حزب الله دارند.
این مبلغ آرژانتینی گفت: انقلاب اسلامی اسلام را از ضعف بیرون آورد و مقتدر کرده است.
این پژوهشگر تصریح کرد: مسئولیت ما این است که الگوی جمهوری اسلامی را تقویت و به دیگر ملتها معرفی کنیم.
دکتر سهیل اسعد «ادگاردو روبین» متولد 1971 میلادی، آرژانتین و دارای دکتری تمدن اسلامی دانشگاه بیروت و دانش آموخته فلسفه و عرفان اسلامی از دانشگاه جامعة المصطفی(ص) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *