کد خبر: 24316
تاریخ انتشار: 9/شهریور/1398 - ساعت : 13:38

دولت از پرداختن به حواشی خودداری کند

دولت از پرداختن به حواشی خودداری کند


مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دولت می‌بایست از پرداختن به حواشی در دوسال باقی مانده خودداری کند گفت: اینکه برخی می‌گویند برای منافع کشور با هرکسی مذاکره می‌کنند قابل پذیرش نیست.


 حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری در یادواره شهدای روستای “جُورکویه” خشکبیجار اظهار داشت: خداوند متعال برخی از صفات خود را به انسان‌های خاص نیز اعطا کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه “حی” یکی از صفات الهی است که خداوند متعال به انسان‌های خاص عنایت کرده است گفت: این صفت به معنای زنده‌ای است که هرگز نمی‌میرد و خدا این صفت را به افرادی می‌دهد که همواره عبادت او را می‌کنند.

تسخیری شهدا را انسان‌های خاصی دانست که خداوند متعال صفت “حی” را به آن‌ها داده است خاطرنشان کرد: شهدا جان خود را در فی سبیل‌الله فدا کردند و در این مسیر به درگاه خدا مقرب شدند.

وی با اعلام اینکه اگر کسی شهدا را همانند انسان‌های مرده فرض کند مشخص است که نتوانسته جایگاه الهی را درک کند گفت: شهدا همواره زنده و ناظر بر اعمال ما هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهدا در مسیر کسب رضای الهی با خدا معامله کردند افزود: شهدای کربلا عظمت و جایگاه شهدا درک کردند و خود را به خدا سپردند تا در مسیر دفاع از امام زمانشان فدا شوند.

تسخیری ایستادگی و مقاومت در برابر ظالمان را پیام واقعه کربلا دانست و عنوان داشت: اینکه امروز برخی می‌گویند حاضر هستند برای حفظ منافع ملی با هر کسی مذاکره کنند سخنی غلط است قابل پذیرش نیست.

وی با اعلام اینکه طبق فرمود: ه مقام معظم رهبری مذاکره و سازش با آمریکا هیچگاه اتفاق نمی‌افتد تصریح کرد: دولت باید در دو سال باقی مانده از عمر کاری خود، فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار داده و از حواشی پرهیز کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ملت ایران هیچگاه زیر بار ذلت دشمنان نمی‌رود ابراز داشت: عدم اعتماد به نیرو‌های انقلابی و جوان در سال‌های اخیر سبب کاهش سرعت پیشرفت ما در برخی حوزه‌ها شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *