کد خبر: 4685
تاریخ انتشار: 20/آبان/1397 - ساعت : 16:00

در دفاع از سازمان تامین اجتماعی تمام قد ایستاده ایم

در دفاع از سازمان تامین اجتماعی تمام قد ایستاده ایم

نمایندگان تشکلهای کارگری گیلان :

در دفاع از سازمان تامین اجتماعی تمام قد ایستاده ایم

نشست مشترک فعالان تشکلهای کارگری استان و مدیرکل تامین اجتماعی گیلان برگزار شد .


به گزارش خط قرمز در ادامه برنامه های تعاملاتی و نشستهای دوره ای با شرکای اجتماعی ، فعالان تشکلهای کارگری استان از خانه کارگر ، کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کارو انجمن های صنفی طی نشستی با مدیرکل تامین اجتماعی استان به بررسی آخرین موضوعات روز سازمانی پرداختند .

دراین نشست با بررسی ابعاد مختلف شرایط اقتصادی موجود و آثار آن در منابع سازمانی ، دغدغه های جامعه کارگری بویژه شرایط لغو قراردادهای درمانی از سوی بیمارستانهای خصوصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این نشست با اشاره به انعقاد قرارداد بیمارستان آریا رشت با مدیریت درمان از اول آبان ماه و پذیرش مجدد بیمه شدگان سازمان افزود : در تلاش هستیم تا با رایزنی ها و مساعدتهای صورت گرفته این مهم در سایر بیمارستانهای خصوصی نیز تسری یابد .

ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر نیز در این نشست با بیان اینکه بسیاری ازشرایط موجود به عملکرد خود ما در تشکلهای کارگری برمیگردد افزود : در سالهای اخیر بصورت تمام قد در عرصه های مختلف از سازمان تامین اجتماعی دفاع نموده ایم و این امر را یک تکلیف و وظیفه دانسته و آنرا دفاع از حقوق جامعه کارگری بعنوان صاحبان این مجموعه میدانیم .

ایشان استفاده از تعهدات قانونی ازجمله درمان را از حقوق بیمه شدگان و بازنشستگان برشمرده و اظهار امیدواری نمود تا با یاری مسئولین و دریافت مطالبات سازمان از دولت ، دغدغه های جامعه کارگری در زمینه بیمارستانهای خصوصی نیز مرتفع گردد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *