کد خبر: 33003
تاریخ انتشار: 22/فروردین/1399 - ساعت : 21:48

دریافت تقدیرنامه شرکت گاز گیلان در زمینه عفاف و حجاب

دریافت تقدیرنامه شرکت گاز گیلان در زمینه عفاف و حجاب


از سوی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان، شرکت گاز استان گیلان به جهت عملکرد شایسته در زمینه اجرایی نمودن فرهنگ حقوق شهروندی و ترویج عفاف و حجاب، در ارزیابی سال ۱۳۹۷ با دریافت لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفت.


روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خصوص دریافت تقدیرنامه عفاف و حجاب از استانداری گیلان اظهار نمود: رعایت عفاف و حجاب از جمله وظایف همگانی می باشد که با همکاری همه مردم محقق می شود و گاز گیلان در این راستا با برگزاری مراسم ها و دوره آموزشی تلاش نموده تا این فرهنگ حسنه را در شرکت و جامعه اشاعه بخشد.

وی ادامه داد: شرکت گاز گیلان با همت مضاعف برای گسترش و  نهادینه ساختن فرهنگ عفاف و حجاب  و ارزش های انسانی تلاش نموده و به سبب عملکرد موفق در این زمینه در ارزیابی صورت گرفته توانسته است از سوی استانداری گیلان تقدیرنامه عفاف و حجاب را دریافت نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از کلیه پرسنل شرکت بجهت رعایت عفاف و حجاب و نیز اشاعه این فرهنگ حسنه در سطح جامعه تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است بر اساس بررسی بعمل آمده از عملکرد سال 97، شرکت گاز استان گیلان در خصوص رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب رتبه سوم دستگاه های اجرایی استان را کسب نموده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *