کد خبر: 13552
تاریخ انتشار: 22/اسفند/1397 - ساعت : 12:05

دریافت بیش از ٩٠ درصد لیستهای حق بیمه در تامین اجتماعی شعبه دو رشت بصورت اینترنتی

دریافت بیش از ٩٠ درصد لیستهای حق بیمه در تامین اجتماعی شعبه دو رشت بصورت اینترنتی

عملکرد تامین اجتماعی شعبه دو رشت در سالجاری در نشست شورای اداری پایان سال تشریح شد

جلسه شورای اداری پایان سال تامین اجتماعی شعبه دو رشت با حضور جمیل حق پرست مدیرکل استان برگزار شد .

علی حسین نژاد رئیس تامین اجتماعی شعبه دو رشت با اشاره به اینکه حدود ٥٥٠٠٠ بیمه شده اصلی در این شعبه تحت پوشش میباشند این تعداد را ١٣ درصد جامعه بیمه شدگان استان برشمرده و افزود : در گروه مستمری بگیران نیز با ١٨٥٨٥ نفر در سال ٩٧ شاهد رشدی ٤ درصدی بوده ایم .

ریاست تامین اجتماعی شعبه دو رشت در این گزارش اظهار داشت : ١٣٦٨٩ بازنشسته ، ٨٠٩ ازکارافتاده و ٤٠٨٧ بازمانده ، مستمری بگیران این شعبه را تشکیل میدهند .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود تعداد کارگاههای تحت پوشش در حوزه عمل این شعبه را ٩٣١٥ مورد اعلام و اظهار داشت : از این بین ٣٥٢٦ واحد فعال ( دارای بیمه شده ) در این بین وجود دارد .

حسین نژاد که از آبان ماه سالجاری عهده دار ریاست تامین اجتماعی شعبه دو رشت گردیده است در ادامه گزارش خود با بیان اینکه بطور متوسط ماهانه ٣٢٠٠ فقره لیست حق بیمه دریافت میشود اظهار داشت : ٩١ درصد لیستهای حق بیمه بصورت اینترنتی ارسال میشود .

رئیس تامین اجتماعی شعبه دورشت همچنین افزود : از ١٩٠٦ فقره ابلاغ احکام نیز تعداد ١٦٦١ مورد یعنی ٨٧ درصد آنها الکترونیکی انجام شده است .

ایشان تعداد بازرسی های کارگاهی را ١٦٦٥٧ فقره و دارای ٤١ درصد رشد نسبت به مصوب بیان داشته و ازصدور ، تجدید و تامین اعتبار بیش از ٢٤٣٠٠٠ جلد دفترچه درمانی در سالجاری خبر داد .

حسین نژاد با اشاره به وجود ٩٢٢ مقرری بگیر بیمه بیکاری تحت پوشش شعبه ، گسترش خدمات الکترونیکی ، استقرار میز خدمت و اجرای طرح نوبت دهی غیرحضوری را بزرگترین اقدامات انجام شده در سال ٩٧ در سطح شعبه قلمداد نموده و اظهارداشت نمایه های آماری و عملکردی شعبه بیانگر حرکت رو به رشد و فزاینده است که امیدواریم حاصل این تلاش رضایتمندی پروردگار و مخاطبین سازمانی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *