خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

درنخستین روز از هفته ملی کودک صورت‌گرفت؛ امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک کانون و پست استان گیلان

اداره‌های کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پست استان گیلان تفاهم‌نامه‌ همکاری‌های‌ مشترک امضا‌کردند.

افزایش تعامل و هم‌گرایی در زمینه گسترش فعالیت‌ کتاب‌خانه‌های پستی و بستر‌سازی جهت ارسال کتاب و ارایه‌ی خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان مناطق روستایی و کم‌برخوردار، چاپ، انتشار و رونمایی از تمبر شخصی (مناسبت‌ها، شخصیت‌های علمی، فرهنگی و…) از جمله موضوع‌های محوری این تفاهم‌نامه‌ به‌شمار‌می‌رود.

هم‌چنین، ارایه‌ی خدمات تلفن‌گویا، طراحی، چاپ و توزیع کارت‌های تبریک الکترونیک و خدمات‌رسانی در جهت دسترسی آسان‌تر مخاطبان به کتاب و محصولات فرهنگی کانون، ازدیگر موضوع‌های مورد‌توجه طرفین در این تفاهم‌نامه محسوب‌می‌شود که به امضای مشترک اسفندیارضیائی و مهدی فخربین سبحانی، مدیران کل کانون پرورش فکری و پست استان گیلان رسیده‌است.

این تفاهم‌نامه که به‌منظور تحقق اهداف برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی و بهره‌گیری از ظرفیت ‌های گسترده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شرکت پست، در 5 ماده، 1 تبصره و در 2 نسخه‌ تنظیم‌شده، نگاهی ویژه به ترسیم افق‌های پیش‌روی این همکاری، معرفی نمایندگان تام الاختیاردوطرف، اطلاع‌رسانی به واحد‌های تابعه و برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و تلاش برای گسترش این همکاری‌ها دارد.

یادآور‌می‌شود، این تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک، صبح امروز در محل اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت، به‌امضای مدیران کل دو مجموعه‌ رسید و تا 12 مهرماه سال1400اعتبارخواهد‌داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *