کد خبر: 12394
تاریخ انتشار: 3/اسفند/1397 - ساعت : 16:56

دختران شاهد و ایثارگر گیلان در مسابقات قرآنی قم افتخار آفرین شدند

دختران شاهد و ایثارگر گیلان در مسابقات قرآنی قم افتخار آفرین شدند

محمدرضا داوطلب،معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به برگزاری سی امین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر در قم،اظهار کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان در این دوره از مسابقات افتخارآفرینی کردند.

به گزارش خط قرمز -،داوطلب با بیان اینکه دختران شاهد و ایثارگر گیلان با کسب چهار عنوان موجب فخر جامعه ایثارگری شدند،تصریح کرد:شرکت کنندگان در رشته های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم با هم به رقابت پرداختند.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان اضافه کرد:از مجموع 6 شرکت کننده ایثارگر گیلانی،فاطمه عموپور در رشته حفظ 5 جزء عنوان دوم،سعیده واسع حق دوست در رشته حفظ 15 جزء عنوان سوم،بتوا امینی در رشته حفظ 20 جزء عنوان دوم و زینب پیدا در رشته قرائت تحقیق عنوان دوم را کسب کردند.
این مسئول فرهنگی با اشاره به حضور 600 نفر از نخبگان قرآنی شاهد و ایثارگر کشور در این دوره از مسابقات،خاطرنشان کرد: 148 نفر از شرکت کنندگان دختر بودند.
داوطلب قرآن را کتاب عزت،کرامت و شرافت دانست و یادآور شد:به برکت قرآن انقلاب اسلامی ایجاد شد و نظام اسلامی تحقق پیدا کرد و این عزت و عظمت از آن قرآن کریم است.
گفتنی است دوره سوم این مسابقات از دهم تا سیزدهم اسفند ماه سالجاری در هتل شاهد قم با حضور ایثارگران و فرزندان پسر شاهد و ایثارگر برگزار می گردد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *