کد خبر: 7256
تاریخ انتشار: 24/آذر/1397 - ساعت : 14:56

خسته بند : به علت سوء مدیریت ها ،مردم بندرانزلی به منطقه آزاد لقب منطقه آزارانزلی داده اند

خسته بند : به علت سوء مدیریت ها ،مردم بندرانزلی به منطقه آزاد لقب منطقه آزارانزلی داده اند

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: برخورد صریح و قاطع با مفسدان اقتصادی درخواست همه ملت ایران است.

منطقه آزاد حیاط خلوتی برای تفریح و حضور مسئولان کشوری تبدیل شده است

به گزارش خط قرمزو به نقل از تسنیم،  حسن خسته‌بند اظهار داشت:‌ رفتار ارباب رعیتی مدیران بی‌کفایت و خودخواه منطقه آزاد انزلی با مردم و فاصله گرفتن آن از رسالت حقیقی خویش سبب شده است این منطقه تنها به حیاط خلوتی برای تفریح و حضور مسئولان کشوری تبدیل شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه به علت این بی‌کفایتی‌ و سوء مدیریت‌ها مردم بندرانزلی به منطقه آزاد لقب منطقه آزار انزلی داده‌اند ابراز داشت: این مدیران بی‌کفایت در سایه ورود و خروج تعدادی از مسئولان کشوری تنها درصدد تثبیت جایگاه فعلی خود در منطقه آزاد انزلی هستند.

خسته‌بند با بیان اینکه این افراد با سرویس‌دهی به مسئولان کشوری تنها به فکر منافع نامشروع خود هستند تصریح کرد:‌ با وجود ظرفیت‌های عظیم در منطقه آزاد انزلی آیا شایسته است که مردم شریف این شهرستان همچنان با مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان خود درگیر باشند.

وی از حقوق‌های نجومی مدیران و یا جذب خارج از ضابطه آشنایان آنان در منطقه آزاد انزلی سخن گفت و عنوان کرد: این افراد بی‌کفایت به علت عدم به‌کارگیری نیروهای بومی منطقه و تبدیل زمین‌های کشاورزی به پروژه‌های ویلاسازی موجبات نارضایتی شدید مردم شریف بندرانزلی را فراهم کرده‌اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس علت بیشتر مشکلات اخیر کشور را بی‌تدبیری مدیران و برخی مسئولان ذیربط اعلام کرد و افزود: این افراد با خیانت به مردم و آرمان‌های انقلاب اسلامی به‌خاطر تأمین منافع خود در زمین دشمن بازی می‌کنند و عامل اصلی افزایش نرخ ارز و سکه در کشور هستند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس برخورد صریح و قاطع با مفسدان اقتصادی را درخواست همه ملت ایران دانست و عنوان کرد: در این میان دشمنان ملت ایران سعی دارند با استفاده از ابزارها و اهرم‌های رسانه‌ای خود اسباب نارضایتی و ناامیدی مردم از انقلاب اسلامی را فراهم آورند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دشمن درصدد اجرای نقشه شوم خود در خلال جنگ اقتصادی است خاطرنشان کرد: از دستگاه قضایی انتظار داریم در این برهه بسیار حساس انقلاب جهت برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادی که خواست همه ملت ایران است قاطعانه عمل کند.

خسته‌بند با تأکید بر اینکه هرکسی با هر تفکر و سلیقه‌ای اگر جلوتر از مقام معظم رهبری حرکت کند قطعاً در مسیر انحراف قدم برداشته است بیان داشت: اگر این افراد به تبعیت از مردم ولایتمدار و ولایت‌فقیه هر چه زودتر خود را اصلاح نکنند بی‌گمان باید از قطار انقلاب پیاده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *