کد خبر: 13845
تاریخ انتشار: 26/اسفند/1397 - ساعت : 12:28

حضور ۴۵۰ نیروی‌ پلیس‌راه در ایام نوروز در محورهای اصلی و حادثه‌خیز

حضور ۴۵۰ نیروی‌ پلیس‌راه در ایام نوروز در محورهای اصلی و حادثه‌خیز

رئیس پلیس‌راه گیلان با تأکید برای آمادگی مأموران برای پوشش نقاط حادثه‌خیز گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف پلیس‌راه حفاظت از جاده و برخورد با رانندگان متخلف است که به همین دلیل ۴۵۰ نیروی پلیس به‌طور مستقیم در محورهای حادثه‌خیز و حساس حضور دارند تا وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهند.


به گزارش خط قرمز حسین محمدپور گفت: پلیس‌راه استان گیلان تمام تلاش خود برای محافظت از مسافران انجام خواهد داد اظهار کرد: مأموران پلیس‌راه از امروز تا ۱۷ فروردین در جاده‌ها و محورهای اصلی حضور و تمام تلاش خود را برای ایمنی جاده و کنترل ترافیک و رانندگان انجام خواهند داد.

وی با اشاره به تعداد پاسگاه‌های فعال در جاده‌ها گفت: در کل استان ۱۰ پاسگاه پلیس و ۱۰ کانکست سیار در محورهای اصلی وجود دارد از هیچ‌ مشکلی برای مسافران به وجود نیاید

رئیس پلیس‌راه گیلان با اذعان به مأموران برای پوشش نقاط حادثه‌خیز در آمادگی کامل به سر می‌برند تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف پلیس‌راه حفاظت از جاده و برخورد با رانندگان متخلف است که به همین دلیل ۴۵۰ نیروی پلیس به‌طور مستقیم در محورهای حادثه‌خیز و حساس حضور دارند تا وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهند.

محمد پور با تأکید بر همراهی همه نهادهای امدادرسان در ایام نوروز افزود: در طول ایام نوروز ۴۴ تیم نیروی امدادی و ۴۷۵ از نیروهای راهداری در کل استان گیلان حضور دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *