خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

جوابیه مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان، در پی انتشار خبر تاخیر ۲۰ دقیقه ای اورژانس ۱۱۵


در پی انتشار خبر تاخیر ۲۰ دقیقه ای اورژانس ۱۱۵ گیلان برای کمک به مصدومان تصادف آتشگاه رشت، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان جوابیه ای صادر کرد.


دکتر پیمان اسدی – رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در این خصوص گفت: ساعت ۵:۰۳ صبح جمعه، در خصوص تصادف یک دستگاه خودرو وانت با یک دستگاه خودرو۲۰۶ و حریق  پیکان وانت، با  اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته شد و تیم های امدادی با یک دستگاه آمبولانس بلافاصله جهت کمک رسانی به حادثه دیدگان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بر اساس مستندات موجود(سیستم اتوماسیون عملیاتی) تیم فوریتهای پزشکی در مدت (۷ دقیقه) در محل حادثه حاضر شدند. تکنسین های اورژانس۱۱۵ اقدامات پیش بیمارستانی لازم را در خصوص مصدومین این حادثه(بانوی ۲۴ ساله و آقای ۵۷ ساله) انجام دادند.  یکی از مصدومین نیز به بیمارستان انتقال داده شد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت ها ی گیلان از مردم خواست به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را از رسانه ملی جویا شوند.

وی تاکید کرد:  امدادگران اورژانس ۱۱۵، فرزندان همین مرز و بوم هستند که در ایام تعطیلات و به صورت شبانه روزی در فعالیت هستند تا هموطنانشان دغدغه امداد رسانی نداشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *