خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

جوابیه مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان، در پی انتشار خبر تاخیر 20 دقیقه ای اورژانس 115


در پی انتشار خبر تاخیر 20 دقیقه ای اورژانس 115 گیلان برای کمک به مصدومان تصادف آتشگاه رشت، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان جوابیه ای صادر کرد.


دکتر پیمان اسدی – رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در این خصوص گفت: ساعت 5:03 صبح جمعه، در خصوص تصادف یک دستگاه خودرو وانت با یک دستگاه خودرو206 و حریق  پیکان وانت، با  اورژانس 115 تماس گرفته شد و تیم های امدادی با یک دستگاه آمبولانس بلافاصله جهت کمک رسانی به حادثه دیدگان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بر اساس مستندات موجود(سیستم اتوماسیون عملیاتی) تیم فوریتهای پزشکی در مدت (7 دقیقه) در محل حادثه حاضر شدند. تکنسین های اورژانس115 اقدامات پیش بیمارستانی لازم را در خصوص مصدومین این حادثه(بانوی 24 ساله و آقای 57 ساله) انجام دادند.  یکی از مصدومین نیز به بیمارستان انتقال داده شد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت ها ی گیلان از مردم خواست به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را از رسانه ملی جویا شوند.

وی تاکید کرد:  امدادگران اورژانس ۱۱۵، فرزندان همین مرز و بوم هستند که در ایام تعطیلات و به صورت شبانه روزی در فعالیت هستند تا هموطنانشان دغدغه امداد رسانی نداشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *