کد خبر: 5487
تاریخ انتشار: 1/آذر/1397 - ساعت : 17:53

جلسه مشترک هم اندیشی شورای رفاه استانهای خراسان رضوی و گیلان در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد

جلسه مشترک هم اندیشی شورای رفاه استانهای خراسان رضوی و گیلان در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش خط قرمز ،روزچهارشنبه مورخ 30آبان جلسه مشترک هم اندیشی شورای رفاه استانهای خراسان رضوی و گیلان در سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی عضو شورای هماهنگی و جمعی از معاونین و رؤسای ستادی هر دو استان برگزارشد.

در این جلسه محمد سنجری ابتدا ضمن تبریک هفته وحدت،هفته بسیج و ولادت با سعادت رسول اکرم (ص)گزارشی از عملکرد ،اقدامات و فعالیت های این اداره کل و شورای هماهنگی رفاه در استان خراسان رضوی بیان نموده و اظهارکرد: هدف از برگزاری این نشست ها هم اندیشی و هم افزایی ، انتقال تجربیات سازنده و تعامل همه جانبه و تشریک مساعی است. وی گفت: ما در خراسان رضوی تلاش کرده ایم با هماهنگی و هم افزایی و تعامل هر چه بیشتر و بهره جستن از کلیه ظرفیت های موجود اقدامات مؤثری را تدوین و اجرا نموده و با همپوشانی و رفع نواقص موجود کیفیت و کمیت ارائه خدمات به جامعه هدف را بهبود ببخشیم.

وی درادامه افزود: تلاش نموده ایم با ایجاد و ارتقاء سطح تعامل و همکاری فی مابین دستگاههای زیر مجموعه از کلیه ظرفیت های موجود در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات به جامعه هدف استفاده کنیم که در همین راستا می توان به اقدامات مشترک از جمله آموزش مهارت به مقرری بگیران بیمه بیکاری( که منجر به اشتغال مجدد تعداد چشمگیری از مقرری بگیران شده است) اجرای بیمه کارگران ساختمانی ، برگزاری دوره های آموزشی متعدد با محورهای آموزش مقررات و قوانین کار،آموزش قوانین ، اصول و مبانی تعاونی ها ، برگزاری دوره های ایمنی کار و … اشاره کرد.

در خاتمه سنجری ضمن گزارش کوتاهی از عملکرد شورای هماهنگی در خراسان رضوی طی سال جاری در مطالبی اظهار کرد : مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از ابتدا بر شفافیت عملکردی و توسعه و تقویت سه جانبه گرایی تاکید نموده اند و ما نیز در خراسان رضوی گسترش تعامل و بهبود کیفیت و کمیت ارتباط با تشکلات کارگری و کارفرمایی و پرهیز از هرگونه تنش و اختلاف نظر و تفرقه را با جدیت دنبال می کنیم.

به گزارش خط قرمز ، در ادامه این جلسه، علیزاده مدیرکل استان گیلان ضمن قدردانی از میزبانی این نشست بر لزوم هم اندیشی فی مابین مدیران استانی اشاره و تاکید کرد هم اندیشی و هم افزایی و انتقال تجربیات می تواند اثرات بسیار خوبی در بهبود نحوه ارائه خدمات و کسب رضایت جامعه هدف داشته باشد. وی گفت:ما در استان بیشتر به دنبال اصلاح ساختارها هستیم و سعی می کنیم کاری که برای ارتقاء منابع انسانی و برای ارائه بهتر خدمات به مردم باشد را انجام دهیم .در استان گیلان سعی کرده ایم شورای هماهنگی رفاه هر ماه در شهرستانهای استان حضور یافته و از نزدیک با فرمانداران دیدار نموده و همانجا نیز مشکلات را مرتفع نماییم . وی تصریح کرد امیدواریم این جلسات مشترک اثرات خوبی داشته باشد و انشاءا… تلاش کنیم تا فضایی برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم فراهم گردد.

شایان ذکر اینکه مدیران حاضر در جلسه هر کدام به ابراز نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت . خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *